Програма «Життя міста»

У розділі: 13831 відео | АрхівRSS
У Києві відбувся перший півфінал Національного відбору пісенного конкурсу Євробачення 2019
406

У Києві відбувся перший півфінал Національного відбору пісенного конкурсу Євробачення 2019

За право представляти Україну на Міжнародному пісенному конкурсі Євробачення 2019, що відбудеться в Тель-Авіві, боролися 8 учасників Першого півфіналу Національного відбору: гурт The Hypnotunez (де хІпнотюнс), ЛітАй, Віра КекЕлія, Це шо, Юко, МарУв, Brunettes Shoot Blondes (БрЮнетс шут блондс) та Бахрома.
Фіналістів обирали за сумою балів, отриманих від офіційного журі та глядацького смс-голосування. Членами журі, як і в минулому році виступили співачка Джамала, Андрій Данилко, музикант і композитор Євген Філатов. Їхня думка, що до виступів конкурсантів не завжди співпадала.
Увага до Національного відбору на Євробачення зростає щороку. Серед переповненої глядацької зали було багато зіркових гостей та селебріті, таких як: Нікіта Ломакін, Оля Цибульська, Надія Матвеєва, Нікіта Добринін, Ганна Добриднєва та інші.
Завітав підтримати конкурсантів і переможець минулорічного відбору, представник України на Євробаченні 2018 у Португалії - МЕловін.
За результатами голосування до фіналу, який відбудеться 23 лютого, пройшли троє гуртів: МарУв, Юко та BrUnettes Shoot Blondes. Першу сходинку очікувано посіла популярна в Україні та далеко за її межами співачка МарУв. Чи задоволена вона своїм виступом, далі пряма мова:
Другими є самобутній фольклорний гурт Юко, які планують не тільки виграти Національний відбір, але й підкорити весь світ.
Третя сходинка та місце в фіналі належить інді-рок гурту з Кривого Рогу - BrUnettes Shoot Blondes.
Новоспечені фіналісти закликають активно голосувати в фіналі шоу та відправляти смс-повідомлення на їхню підтримку.