Програма «Життя міста»

У розділі: 14342 відео | АрхівRSS
Полтавці розповіли свої історії кохання та відкрили секрет які подарунки вже обрали
445

Полтавці розповіли свої історії кохання та відкрили секрет які подарунки вже обрали

Для закоханих та щасливих привід для романтики та подарунків не потрібен . Та є офіційна нагода нагадати один одному про свої почуття і це 14 лютого, День Святого Валентина. Навіть якщо разом ви давно,цього дня можна зробити це як вперше. Продавці крамниць відзначають: напередодні свята популярністю користуються товари, які допомагають створити романтичну атмосферу. За словами продавчині Алли тренд цього року - хеппі бокс. Це набір у якому є все , що душі.


Алла, продавчиня
Закохані, які обирають подарунки свої складають комплекти . У нас є сердечні коробочки , кульки у вигляді сердечок , пакуночки, пляшки бажань , квіти , сувеніри , різні дрібнички та закоханим приносить задоволення .

Полтавці діляться , що підготували для своїх половинок.

Анна, полтавка
Це творче, це подарунок на замовлення. Кохання -це повага, розвиток стрімкий і одночасно двох людей, взаємопоміч, ніжність.

Артур, полтавець
Подарунки не буду обирати, поки що тому що вона в іншому місті .

Обирає у крамниці подарунок для свого хлопця Олена. Говорить : їхньому коханню вже вісім місяців .

Олена, полтавка
Познайомилися на вулиці. Сама не знаю, ось гадаю, який подарунок, щоб запам’ятався .

Аділа, студентка медичного університету. Розповідає про свою історію кохання: познайомилися в соціальній мережі, а через два тижні після першої зустрічі вже вирішили одружитися і ось разом вже п’ять років. Додає : 14 лютого не святкують, святкують -п’ять років разом. Щодо подарунків всім радить:

Аділа , студентка
Взагалі це якось спонтанно виходить, йдеш гуляєш по магазинам і ось щось в око впадає і асоціація одразу з ним , а якщо щось запланувати , то емоцій менше. В нас три роки спільного життя , то навіть при маленькх сварках дуже складно витримати ту межу , щоб не пітьи першою помиритися.

Продавці говорять: до 14 лютого дівчата починають готуватися ще наприкінці січня. А чоловіки купують подарунки практично перед самим святом, з великим поспіхом. Вибираючи подарункові набори, дівчата багато часу приділяють деталям, часто просять додати в набір щось ще. Чоловіки купують той набір, який вони побачили на картинці.

Оксана , продавчиня
Кто-то выбирает подарки тьо разноситоронние бывают. Поэтому кто-то приходит выбирает коробочку , кто-то чашечки , кто-то свечи.

За словами пані Оксани перед святами різко зростає попит на подарункові набори з декоративними прикрасами. Наприклад, це можуть бути слова "кохаю", вирізані у вигляді сувеніру.