Програма «Життя міста»

У розділі: 14473 відео | АрхівRSS
Відбулася 24 сесія Полтавської обласної ради 7 скликання
335

Відбулася 24 сесія Полтавської обласної ради 7 скликання

відбулася 24 сесія Полтавської обласної ради сьомого скликання. Цього разу у місті Кременчук. Одне з найгостріших питань - збільшення статусного капіталу «Полтававодоканалу », який просить виділити понад 20 мільйонів гривень на погашення боргу перед «Полтаваобленерго». Сума чимала - понад 100 мільйонів гривень.

Євген Холод, перший заступник голови Полтавської ОР
«Пропонується 20 мільйонів гривень коштів сплачених платниками податків нашої області направити на КП «Полтававодоканал» на погашення заборгованості по електроенергії»

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
«Це стосується відшкодування різниці тарифів Держбюджету, але дійсно сьогодні ситуація кричуща у відносинах між «Водоканалом» і «Обленерго», якщо ми сьогодні не виділимо кошти і по нашій домовленості з «Обленерго» не погасимо заборгованості хоча б частково, включаються санкції, це піня на заборгованість близько 140 мільйонів»

Також, наголосив Валерій Головко, не виділення коштів, загрожує «Полтававодоканалу» банкрутством .

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
«Загальний борг за різницю у тарифах за певний час це більше 15 років складає 136 мільйонів, піня на ці боги складає 140 мільйонів, у нас є домовленість з керівництвом «Полтаваобленерго», якщо ми сьогодні починаємо реконструктизацію боргу, тобто платимо по боргах, вони відкликають свою позивну заяву, але ми тоді згідно з графіку платимо за борги минулих часів»

Після довгих вагань та повторного голосування рішення підтримало 47 депутатів з 66. Серед питань порядку денного-і внесення змін до показників обласного бюджету. У 2019 він буде збільшений на понад півмільярда гривень

Павло Кропивка, директор Департаменту фінансів ОДА
«Ця зміни відбуваються за рахунок розподілу залишку коштів на початок року, в першу чергу це 135 мільйонів залишку загального фонду обласного бюджету, ці кошти підуть в основному на завершення реконструкції капітальних ремонтів обласних об*єктів, які розпочаті в минулому році»+1:02-1:11 «І будуть розподілені залишки освітніх і медичних субвенцій, які в минулому році були профінансовані, але не використані і будуть використані у цьому році»

Знайшло підтримку і звернення депутатів облради до релігійних православних громад Полтавщини. Голова облради Олександр Біленький повідомив, зараз вони намагаються попередити розкол в українському православ*ї та конфлікт щодо приєднання до Православної Церкви України.

Олександр Біленький, голова Полтавської ОР
«Ми просто хочемо звернутися до депутатського корпусу, до наших виборців, до громадян України та Полтавської області для того, щоб процес виконання закону були спокійні, хто бажає переходити, хто бажає не переходити, фактично головне, щоб не було напруги та протистояння»+00:41-00:46 «Ми діємо трошки на випередження, звертаємось до людей, щоб не було цієї напруги»

Наступну сесію планують провести вже в оновленій сесійнй залі Полтавської обласної ради- повідомив Олександр Біленький.