Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
У Полтаві презентували проект ЄС ПРООН "Об'єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень"
428

У Полтаві презентували проект ЄС ПРООН "Об'єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень"

Як зробити полтавців ближче до енергоефективності? На це питання відповіли представники проекту «Об*єдання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень». Охоплює ця програма не тільки Полтавську область, але і всю Україну і реалізовується у 2 етапи.

Вікторія Курилко-координатор ПРООН у Полтавській області
«Цим проектом передбачено, як навчання голів ОСББ та ініціативних груп, так і потім їх підтримка до отримання фінансування з фонду енергоефективності, запровадження цих технологій і звітування звісно за використані кошти»

Проблема енергоефективності сьогодні стоїть гостро, додає Вікторія Курилко. Україна, за даними експертів, має один з найбільш енергозатратних житлових фондів, а це негативно впливає на екологію.

Вікторія Курилко-координатор ПРООН у Полтавській області
«Ми очікуємо від проекту скоротити витрати саме житлового фонду на енергозабезпечення, це та мета яку поставив сьогодні проект, навчити людей, запроваджувати такі технології в своїх будинках»

Голова ОСББ по вулиці Сковороди 2б Костянтин Березницький, говорить, енергоефективність вкрай важлива для сьогодення, адже від цього частково залежить успішність економіки країни

Костянтин Березницький-голова ОСББ по вулиці Сковороди 2б
«Енергоефектвність важлива в нашому житті саме по тій причині, що майже всі наші останні 30 років країна жила не задумуючись витрачала ресурси що в свою чергу призвело до певної міри нестабільності економіки в цілому»

Проект реалізовуватиметься в Україні протягом найближчих 2 років.