Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
У Полтаві підбили підсумки реалізації проекту "Проміс"
243

У Полтаві підбили підсумки реалізації проекту "Проміс"

На засіданні комітету з управління впровадження стратегії економічного розвитку Полтави підбили підсумки роботи проекту «Проміс». Реалізовується він у місті протягом останніх 2 років, і за цей, час говорить керівник групи експертів Проекту Проміс Ігор Лєпьошкін зроблено чимало. Один з найяскравіших прикладів їх праці, додає це підтримка ЦНАПів

Ігор Лєпьошкін, керівник групи експертів Проекту Проміс
«Для нас досить важливим є проект підтримки ЦНАП, де ми надавали безпосередньо фінансову підтримку в запровадженні, скажемо, певних кращих, технічних можливостей надання послуг, тому що на наше переконання адміністративні послуги мають бути дуже зручними і привабливими для всіх мешканців міста»

Важливим був проект і по індексу бюджетної прозорості, охоплював він 37 міст України та в 50 ОТГ.

Ігор Лєпьошкін, керівник групи експертів Проекту Проміс
«Місто Полтава, як і кожен з наших міст партнерів отримали певні рекомендації, як покращити прозорість і відкритість саме бюджетної інформації і взагалі всього бюджетного процесу»

На сьогоднішній день із 46 проектів, які планували впровадити до 2020 року, 10- в стадії підготовки і 33 в стадії виконання. Реалізовано поки що 3, говорить начальник управління економічних питань Володимир Волік.

Володимир Волік, начальник управління економічних питань
«Це покращення структури роботи ЦНАП, це інклюзивний майданчик, який на сьогодні створений, але він один, а в планах ще є в майбутньому і також проведення конкурсів і фестивалів для дітей, також які були заплановані»

Зараз на стадії запуску ще низка проектів по підтримці малого та середнього бізнесу.