Програма «Життя міста»

У розділі: 10406 відео | АрхівRSS
У Полтаві відкрили виставку «Нафта. Газ. Сервіс-2019".
101

У Полтаві відкрили виставку «Нафта. Газ. Сервіс-2019".

Круглий стіл відбувся у селі Мачухи Полтавського району. Там зібрались представники ОТГ, громадські активісти та представники компанії ДТЕК Нафтогаз. Говорили про перспективи співпраці. Мачухи уже понад 5 років працює з нафтогазовою компанією за програмою соціального партнерства. За цей час зробили чимало, - говорить сільський голова Валерій Білокінь.

Валерій Білокінь, Мачухівський сільський голова
«За минулий рік, звичайно, придбання нового медичного устаткування для амбулаторій і ФАПів. Це заміна вікон у Мачухівській школі повністю пластикових.»
«Минулому році ми працювали над ремонтом доріг і ремонтом будинків культури. У цьому році у нас, я думаю, 2 будинки культури відкриємо з нуля.»

Учасникам виїзного засідання показали комунальне підприємство «Дружба». Це один з проектів програми соціального партнерства. Комунальну техніку подарувала компанія ДТЕК Нафтогаз. Оскільки, у селі започаткували роздільний збір сміття, цього року планують придбати ще один сміттєвоз.

Сергій Білокінь, головний інженер КП «Дружба» Мачухівської сільської ради
«У нас дуже виникає необхідність, оскільки ми займаємось роздільним збором сміття, у нас виникає необхідність придбання ще одного сміттєвоза, більш масивного. Оцей малий ми будемо застосовувати окремо для пластику, стекла, паперу, а великий ми хочемо запустити для вивезення змішаного сміття.»

Як зазначили в ОТГ, вже незабаром представники компанії разом з керівництвом громади зберуть робочу групу задля формування проектів соціального партнерства на 2019 рік.