Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
59 мільйонерів у Полтаві.
311

59 мільйонерів у Полтаві.

59 мільйонерів у Полтаві. Такі дані нарахували податківці за підсумковими деклараціями 2017 року. Тобто, ці люди офіційно показали свої прибутки в 193 мільйона 200 тисяч гривень,-про це повідомили на прес-конференції у Головному управлінні Державної фіскальної служби у Полтавській області.

Наталія Сіденко, начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Полт.обл. "Громадянами та самозайнятими особами подано 3322 декларації про майновий стан і доходи, в тому числі - 1593 обов'язкових декларації та 1729 декларацій для отримання податкової знижки. Громадянами задекларовано доходів по обов'язкових деклараціях на суму 512,8 мільйонів грн."

Обов’язково декларацію повинні подати громадяни , які протягом 2018 року отримували дохід від продажу інвестиційних активів. Тобто, продавали цінні папери, виходили з числа засновників підприємств. Ті громадяни, які отримували дохід у вигляді спадщини або дарування, які здавали майно в оренду, продавали рухоме або нерухоме майно -такі декларацію подають до 1 травня 2019 року. Крім того, не слід забувати і подати декларацію про майновий стан і доходи з метою отримання податкової знижки.

Тетяна Гуржій, завідуюча сектором організаційної роботи управління у м.Полтаві ГУ ДФС у Полт.обл. "Можуть скористатися тільки ті громадяни, які отримували доходи у вигляді заробітної плати. Тобто, ті громадяни, які протягом року сплачували податок на доходи фізичних осіб. Це громадяни, які в нас офіційно працевлаштовані, сплачують податок на доходи фізичних осіб протягом року."


Платники податків можуть скористатися правом на податкову знижку за наслідками 2018 року до кінця поточного 2019 року, подавши до податкового органу за місцем своєї податкової адреси декларацію і копії відповідних документів.