Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Начальник Полтавського відділу поліції Олександр Терела звітував про виконану роботу за минулий рік
323

Начальник Полтавського відділу поліції Олександр Терела звітував про виконану роботу за минулий рік

Протягом дванадцяти місяців розкрито 662 кримінальних правопорушення та складено загалом 5624 протокола про вчинення адміністративного правопорушення,-про це повідомив начальник Полтавського відділу поліції Олександр Терела під час підсумкової прес-конференції. Серед найтяжчих скоєних злочинів -вісім навмисних убивств, усі розкриті.

Олександр Терела,начальник Полтавського відділу поліції "6485 кримінальних правопорушень. 30 тяжких тілесних ушкоджень, 29 з них розкрито. 9 злочинів проти статевої свободи -розкриті.122 крадіжки, з них 74 розкрито. Основний вал крадіжок-це майнова спрямованість."

Вал злочинності зменшився за усіма напрямками і районами міста. Це пов’язано з тим, що працівниками поліції проведено більше профілактичних заходів,- додав Олександр Терела.

Олександр Терела, начальник Полтавського відділу поліції " Це індивідуальні бесіди, розмови з особами, які раніше відбували покарання, проведення бесід з учнівською молоддю."

Олександр Терела закликав полтавців утриматися від порушень виборчого законодавства України на всіх етапах виборчої кампанії. Основні завдання правоохоронців, за його словами - забезпечити правопорядок, фіксацію повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства та їх якісну перевірку.