Програма «Життя міста»

У розділі: 14320 відео | АрхівRSS
Пропуск льодоходу цьогоріч відбудеться у межах норми -про це повідомили на апаратній нараді міської ради
194

Пропуск льодоходу цьогоріч відбудеться у межах норми -про це повідомили на апаратній нараді міської ради

Відповідно до прогнозів спеціалістів, якщо не буде значних опадів протягом лютого та березня, пропуск льодоходу цьогоріч відбудеться в межах норми,- про це повідомили на апаратній нараді міської ради. Там обговорили питання щодо підготовки до пропуску льоду, повені і паводків та запобігання підтоплення житла та об’єктів інфраструктури.

Володимир Леонов, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Полтавського МВК
" В управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення закуплено чотири мотопомпи для відкачування поверхневих вод з житлових будинків. Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного населення завчасно уклало угоду на аварійне обслуговування з аварійно-рятувальним загоном спеціального призначення державної служби з надзвичайних ситуацій."

Також проведуть такі запобіжні заходи як прочищення річки Тарапуньки від вулиці Героїв Крут до річки Ворскла. Планують і заходи, які унеможливлять підтоплення селищ Вороніна, Климівка,-додав Володимир Леонов.
Обговорили на апаратці і реалізацію Програми часткового відшкодування відсоткових ставок за залученими кредитами на заходи з підвищення енергоефективності у місті . Ця програма використовується, щоб підвищити утеплення будинків: фасаду, заміни вікон, встановлення індивідуальних теплових пунктів. Відсоткова участь міста у відшкодуванні до 15 відсотків,-повідомив Віталій Худолій.

Віталій Худолій, заступник начальника управління житлово-комунального господарства Полтавської міськради "Було передбачено на 2019 рік фінансування у розмірі 300 тисяч гривень. Для порівняння у минулому році з урахуванням усіх змін ця сума становила 150 тисяч гривень. Згідно умов вказаної програми одержувача відшкодування частини відсоткової ставки за кредитом є об’єднання співвласників багатоквартирних будинків і житлово-будівельних кооперативів. "

Протягом дії програми за відшкодуванням звернулося 12 учасників, вже було відшкодовано 185 тисяч гривень,-додав Віталій Худолій.