Програма «Життя міста»

У розділі: 12540 відео | АрхівRSS
Апаратна  нарада у голови ОДА
227

Апаратна нарада у голови ОДА

На апаратній нараді у голови облдержадміністрації говорили про підготовку лікувально-профілактичних закладів області до запровадження пілотного проекту з реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення. Так, директор Департаменту охорони здоров*я Полтавщини Віктор Лисак, повідомив область готова до 2 етапу реформ.

Віктор Лисак-директор Департаменту охорони здоров*я Полтавщини

«З 1 квітня 2019 року в Україні розпочнеться 2 етап медичних реформ, НЦСЗУ буде здійснювати відшкодування за виписаний рецепт щодо програми доступні ліки» «У нас є до 1 квітня ресурс у вигляді медичної субвенції по доступних ліках»

Обговорили на нараді і забезпечення виборів Президента України в області. Юрій Сиверин начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців повідомив, зараз ведеться активна робота щодо здійснення неупередженості в участі виборчого процесу. Загалом в області буде діяти 1260 дільниць.

Юрій Сиверин-начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Полтавської ОДА

«Якщо порівнювати з попередніми виборами Президента у 2014 році, ми маємо на 16 виборчих дільниць менше, кількість ця постійно зменшується, іде оптимізація виборчих дільниць»«Разом з тим обласна адміністрація забезпечує в межах повноважень заходи щодо законності, публічності, відкритості виборчого процесу»

Також, додав Юрій Сиверин кожен полтавець може взяти участь у голосуванні за місцем проживання. Якщо такої можливості немає, для того, щоб змінити виборчу дільницю, необхідно до 25 березня звернутись відділу ведення Державного реєстру виборців із паспортом .