Програма «Життя міста»

У розділі: 12540 відео | АрхівRSS
На засіданні двадцять першої сесії міської ради затвердили зміни до показників міського бюджету на 2019 рік
386

На засіданні двадцять першої сесії міської ради затвердили зміни до показників міського бюджету на 2019 рік

Відбулось засідання двадцять першої сесії міської ради. Першим розглянули питання про зміни у складі Полтавської міської ради сьомого скликання. Припинив свої повноваження депутат від фракції «БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді Володимир Печериця у зв'язку зі станом здоров'я. Натомість новим депутатом від цієї фракції призначили Тетяну ПАутову. Також на сесії внесли зміни до показників міського бюджету на 2019 рік. Додатково розподілено, майже 170 млн грн. Кошти направили на ремонт лікарень, бібліотек, будівництво котелень та водопровідних мереж, спортивних майданчиків. А також закупівлю обладнання для навчальних закладів.

Тетяна Чумак, начальник бюджетно-фінансового управління
«Збільшити видатки 160 тис.грн. - на виконання заходів Програми боротьби зі злочинністю та профілактики правопорушень на 2016-2020 роки. 450 тис.грн. - на виконання заходів Програми підтримки соціальних гарантій військовослужбовців та організація допомоги військовим частинам, іншим військовим формуванням. Управлінню освіти збільшити видаткову частину бюджету на 31 млн 964 тисячі грн.»

Депутат міської ради Андрій Матковський говорить, - пріоритетним у фінансуванні є житлово-комунальне господарство.

Андрій Матковський, депутат міської ради, голова фракції БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді
 «Більше 50 млн грн. буде направлятися у цьому році на ремонт саме тротуарів. Приймаючи бюджет 2019 року депутати відмовились від реконструкції такого великого проекту як реконструкція чистини вулиці Соборності, у зв`язку з тим, що ми думаємо, що з початку ми маємо відремонтувати усі тротуари, всі дороги в Полтаві.»

На засіданні внесли доповнення в додатку до рішення тридцять сьомої сесії міської ради п'ятого скликання від 19 лютого 2009 року "Про впорядкування територій зелених зон та зелених насаджень".

Микола Шевельов, начальник управління з питань містобудування та архітектури, головний архітектор міста
 «Пропонується внести зміни в додаток до рішення зазначеної сесії, додавши пункт 75 до переліку - сквер до провулку сквер по провулку Шевченка та затвердити схему зелених зон та зелених насаджень у новій редакції з урахуванням доповнень.»

Також підтримали внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Полтави на 2019 рік.

Світлана Нестуля, депутат міської ради, голова фракції «Рідне місто» у Полтавській міській раді
 «Житлово-комунальну сферу, яку взяла під свою опіку саме команда Рідного міста, ми з вами розуміємо, що це, мабуть, найважча і найболючіша сфера мешканців нашого міста. Але ви бачите, що якби складно не було потроху виділяються кошти, кошти ці додаються.»

Одне з найбільш дискусійних питань порядку денного - внесення змін до рішень міської ради. Йдеться про розробку технічної документації території колишніх артскладів.

Юрій Бойко, депутат Полтавської міської ради, фракція «Самопоміч»
«До нас звернулися представники єврейської громади, тому ми все ж таки наполягали на виключенні цього питання із сесії.»

У решті решт внесення змін до рішень міської ради підтримали.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради
 «Жодних рішень про виділення земельних ділянок, про початок будівництва, про проведення аукціону не приймалось. Сьогодні ми приймали перше рішення, яке дає можливість розробити технічну документацію, стосовно даної земельної ділянки. У раді виявлення будь-яких решток на цих земельних ділянках, будь-які будівничі роботи будуть навіть не розпочаті.»

Загалом, - підсумували голови фракцій на прес-конференції, - на засіданні двадцять першої сесії міської ради прийняли ряд важливих для міста рішень. Зокрема, підтримали питання про прийняття у комунальну власність територіальної громади нашого міста гуртожитку за адресою: вул. Київське шосе 58. Також затвердили ряд програм. Серед питань зміни до комплексної програми розвитку освітньої галузі у Полтаві на 2019-2020 роки та стажування молодих спеціалістів в органах місцевого самоврядування.