Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Представники Полтавської облдержадміністрації та Українського центру культурних досліджень підписали меморандум про співробітництво
193

Представники Полтавської облдержадміністрації та Українського центру культурних досліджень підписали меморандум про співробітництво

У Полтавському краєзнавчому музеї відбулася урочиста церемонія підписання меморандуму про співробітництво у галузі культури між Полтавською облдержадміністрацією та Українським центром культурних досліджень. Згідно з документом, сторони спільно розроблятимуть концепції культурно-економічного розвитку Полтавщини, сприятимуть створенню культурних маршрутів в громадах, розвитку креативних кластерів.

ВАЛЕНТИНА ВОЖДАЄНКО, директор департаменту культури і туризму ОДА
" Насправді це показує, що кожний регіон - надзвичайна складова , яка цікава, кожний може розвиватися в напрямку такому, який цікавий і для країни, і для наших громад.Тому що за відсутності туристичної периферії і покращить життя громад і наших українців, в тому числі на Полтавщині."

Підписуючи документ, директор Українського центру культурних досліджень Ірина Френкель наголосила,- для працівників культури передбачається запровадити освітню програму «Академія культурного лідера» для підготовки агентів культурних змін.А також реалізувати проект «Малі міста - великі враження», який сприятиме культурно-економічному розвитку малих територій.

ІРИНА ФРЕНКЕЛЬ, директор Українського центру культурних досліджень
" Ми маємо пам»ятати, головний ресурс є людський ресурс і культурний ресурс. Тому хочу розповісти, яку роль відіграє працівник культури в умовах децентралізації."

Після підписання меморандуму відбулася колегія департаменту культури і туризму. Учасники засідання обговорили процеси децентралізації у галузі культури, процедуру просування елементів нематеріальної культурної спадщини до Національного переліку та релігійну ситуацію на Полтавщині.