Програма «Життя міста»

У розділі: 12540 відео | АрхівRSS
У театрі ім. Гоголя презентували фотовиставку «Я живу, борюсь і не здаюсь» про реалії життя онкохворих дітей.
414

У театрі ім. Гоголя презентували фотовиставку «Я живу, борюсь і не здаюсь» про реалії життя онкохворих дітей.

Полтава - за статистикою- посідає 4 місце по захворюваності дітей на онкологію, а Україна - 2 місце в Європі за темпами поширення раку. До Всесвітнього дня онкохворої дитини представники Благодійного фонду «Карітас Полтава» разом з фотографом Анною Чапалою влаштували соціальну фотовиставку про життя дітей, які лікуються в гематологічному відділені міської лікарні. Проект має назву «Я живу, борюсь і не здаюсь» - поділився з нами отець Володимир Раковецький.

Отець Володимир Раковецький, директор БФ «Карітас Полтава», «Ідея дуже цікава тому, що наш благодійний фонд кілька місяців займається тим, що розмальовує стіни в дитячій обласній лікарні на Леваді. І одне із відділень де планується розмальовувати ці стіни, де розмалюють різних героїв для того, щоб діточки могли легше сприймати лікування, їм було веселіше і цікавіше»

За словами Володимира Баштана, завідувача кафедри онкології лікарі докладають максимум зусиль щоб допомагати діткам подолати рак, хоча іноді робити це досить складно.

Володимир Баштан, завідувач кафедри онкології УМСА  «Дитинка, вона є маленькою, беззахисною, яка не може розказати до глибини свої страждання і задача лікаря глибоко проаналізувати й виставити діагноз, провести комплексне лікування і підготувати до цього батьків».

Хвороба - це не є вирок це те, що допомагає ставати сильніше, незважаючи на всі труднощі, а підтримка батьків для дитини є найголовнішою. Донька пані Ірини успішно подолала хворобу і зараз із великим задоволенням займається танцями.

Ірина та Вікторія, мати і донька  «Я дала собі зрозуміти, що треба триматися, мені треба перед дитиною бути постійно на позитиві, я посміхалася з нею. Дитина це все відчуває і бачить, вона також була веселою і ми перемогли!»

Світлини , після презентації у театрі , будуть представлені в експозиції медакадемії