Програма «Життя міста»

У розділі: 14342 відео | АрхівRSS
На засіданні міськвиконкому говорили про виділення коштів за Програмою соціального захисту населення "Турбота на 2019 рік".
271

На засіданні міськвиконкому говорили про виділення коштів за Програмою соціального захисту населення "Турбота на 2019 рік".

У 2019 році за програмою соціального забезпечення та захисту «Турбота» планується виділити щоквартальну допомогу сім*ям ветеранів війни на загальну сумму мільйон 184 тисячі гривень, а також одноразову допомогу учасникам АТО у розмірі 9 тисяч гривень. Про це говорили на засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Наталія Бондаренко-начальник управління соціального розвитку МВК
«Протягом 2019 року щоквартально перераховувати кошти 18 батькам для 21 дитини до18 років, один з батьків яких загинув у зоні АТО по 2 тисячі гривень кожному, на загальну сумму 168 тисяч, щоквартально перераховувати кошти 7 членам загиблих в Афганістані воїнів по 4 тисячі кожному, на загальну суму 112 тисяч гривень»

Серед питань порядку денного і встановлення тарифів на теплову енергію «ТЕГ». Відповідно до розрахунків ціна за 1 геокалорію становить 965 гривень.

Людмила Ванько-начальник відділу управління соціального розвитку розвитку МВК

«В тому числі виробництво теплової енергії 962 гривні 42 копійки, постачання 2 гривні 38 копійок на виконання закону України про «Антимонопольний комітет України» проект рішення постанови тарифів на теплову енергію ТОВ «ТЕГ» погоджений Полтавським територіальним відділенням Антимонопольного комітету України»

Підбили на засіданні і підсумки роботи із зверненнями громадян у виконкомі за 2018 рік. Протягом минулого року їх зафіксовано більше 9 тисяч , з них письмових майже 8,5 тисяч та понад 700 особистих прийомів громадян.

Ігор Верига-начальник управління звернень громадян, організаційної роботи та загальних питань МВК

«Протягом року було проведено 108 особистих прийомів громадян, на який звернулося 856 мешканців, за структурою заяв звернення домінували заяви 9024, що складає 108,2% і 1,8% складають пропозиції та скарги, це 23 пропозиції та 46 скарг»

Загалом на порядок денний було винесено 7 питань, усі погоджено майже одноголосно.