Програма «Життя міста»

У розділі: 14769 відео | АрхівRSS
26 березня з Аеропорту-Полтава відправиться перший міжнародний рейс до Єгипту
763

26 березня з Аеропорту-Полтава відправиться перший міжнародний рейс до Єгипту

Вже незабаром 26 березня з Полтавського аеропорту відпривиться перший міжнародний рейс до Шарм-ель-Шейху! Літатимуть полтавці на Боїнгах-737, пасажиромісткість яких від 139 до 189 осіб. А можливо це завдяки підписанню меморандуму про співпрацю між представниками облдержадміністрації, директором «Аеропорт-Полтава» та генералним директором туристичної компаїї “Join UP”.

Дмитро Сєрухов-генеральний директор туристичної компаїї “Join UP”
«Полетная программа будет осуществляться раз в неделю по вторникам, с начала лета, с первых чисел июня количество рейсов в Египет будет увеличено вдвое и мы будем летать дважды в неделю, это будут уже не вторники, а четверги и воскресенье».

Продаж квитків вже розпочато! Як, наголосив Дмитро Сєрухов, вже половина авіабілетів розлетілась. Проте окрім Єгипту, з травня полтавці зможуть літати і до Анталії.

Дмитро Сєрухов-генеральний директор туристичної компаїї “Join UP”
«Таким образом уже с лета полтавские аэропорт будет обслуживать не один рейс в неделю или какие-то чартерные, а будет иметь 4 международных вылета на новых, качественных самолетах, с высоким уровнем сервиса, который предоставляет перевозчик своим пассажирам».

Щодо технічних можливостей, наголошує перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький , аеропорт повністю готовий для роботи з міжнародними рейсами.

Андрій Пісоцький-перший заступник голови ОДА
«Всі ви знаєте, що рік тому ми почали реконструкцію «Аеропорт-Полтава», вокзалу, ремонт злітно-посадкової смуги, проїзної доріжки, сьогодні та робота, що зроблена дозволяє здійснювати міжнародні рейси»

Також, повідомив Андрій Пісоцький, планують запустити рейси до Львова та Одеси, але для цього необхідно знайти авіакомпанію.