Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Депутат міської ради Андрій Матковський зустрівся з членами ветеранських громадських організацій
437

Депутат міської ради Андрій Матковський зустрівся з членами ветеранських громадських організацій

Представники 2-х громадських організацій зібрались у стінах Подільської районної ради. Це «Полтавська міська організація ветеранів» та «Подільська районна ветеранська організація у місті Полтаві». Учасники посварились та не можуть знайти спільну мову уже кілька років поспіль.

Володимир Банніков, перший заступник голови Ради Полтавської міської організації ветеранів
«Всі чвари почалися тоді…»
«…на ветеранські організації в позаминулому році виділили певні кошти. Тоді страсті збурилися.»

Людмила Стаднік, голова Подільської районної ветеранської організації у місті Полтава
 «Нас, старих ветеранів і ветеранів первинних організацій викинули, як говориться, за борт. Нас у їхній ветеранській організації, яку вони зараз обрали, немає нікого із старої ветеранської організації.»
 «Ми ні копійки грошей не получали, за той рік, но ми зробили дуже багато.»

Ініціатор зустрічі учасників обох громадських організацій - депутат міської ради Андрій Матковський. Говорить, - потрібно разом знайти рішення проблем.

Андрій Матковський, депутат міської ради, голова фракції БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді
«Ми домовились про наступне: сьогодні є 2 організації, яким міська рада буде допомагати. Більш того, я думаю, що має бути певна така конкуренція. Якщо ми побачимо, що у якоїсь організації у нас більше ветеранів, то зрозуміло, що допомога буде трошечки більше, ніж у тієї, у якої менше членів.»

На думку Андрія Матковського також потрібно виділяти додаткові кошти з міського бюджету на підписку «Полтавського вісника» для ветеранів.

Андрій Матковський, депутат міської ради, голова фракції БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді
 «Не даремно я піднімав це питання перед депутатами, що сьогодні люди не можуть дозволити підписати собі «Полтавський вісник». Їм це дуже цікаво, тому що там є новини, депутати приймають програми, розглядають різні проблеми, які є у нашому місці. І вони в тому числі приймають участь. Тому ми будемо підіймати питання, що якщо не кожному пенсіонеру, то дуже багато людей треба підписати.»

На зустрічі з членами громадських організацій Андрій Матковський зазначив, - ветеранам потрібно об’єднатись та розв'язувати проблеми спільно. Полтавська міська рада, у свою чергу, допомагатиме фінансово.