Програма «Життя міста»

У розділі: 14769 відео | АрхівRSS
Відбулися зміни в нарахуваннях за всі види послуг «Полтаватеплоенерго».
1245

Відбулися зміни в нарахуваннях за всі види послуг «Полтаватеплоенерго».

Окремо за гарячу воду. Окремо - за тепло. Так , починуючи із лютого потрібно сплачувати за послуги підприємства Полтаватеплоенерго. Відповідно і рахунки споживачі отримуватимуть на двох бланках - окремо за послугу з централізованого опалення і окремо за постачання гарячої води,- розповіли в абонентській службі.

ТЕТЯНА КОВШАР, начальник абонентської служби ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
" На сьогодні чинне законодавство постійно змінюється, оновлюється і висувають до нас нові вимоги. Перш за все це необхідно для того, щоб забезпечити облік і розрахунки в процесі впровадження монетизації субсидій, ми зобов»язані будемо надавати інформацію по заборгованості в розрізі кожної послуги окремо."

Згідно з чинним законодавством, нині розробляються проекти майбутніх договорів, які доведеться укладати окремо на послугу з централізованого опалення та на послугу гарячого водопостачання,- наголошують на підприємстві.

ТЕТЯНА КОВШАР, начальник абонентської служби ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
" Деяким споживачам це зручно.Вони мають можливість побачити окремо, яка належна сума до сплати саме за гаряче водопостачання, яка належна сплате за централізоване опалення.Деякі споживачі обурюються, ну ми, як можемо, пояснюємо ці питання, сподіваюсь, що пройде час і всі звикнуть."

Якщо споживач помітив розбіжність між станом розрахунків за даними «Полтаватеплоенерго» та власним обліком, він може скорегувати її. Для цього,- говорить Тетяна Ковшар,-потрібно або звернутись до підприємства , щоб привести у відповідність залишки у розрізі послуг за даними споживача, або оплатити залишки станом на 1 лютого цього року в розрізі послуг за даними підприємства.

ТЕТЯНА КОВШАР, начальник абонентської служби ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
" У відсотковому співвідношенні було прораховано по кожному споживачу, скільки припадає на послугу з централізованого опалення і на послугу з гарячого водопостачання.І саме за цим принципом була розподілено пропорційно і оплата.Загалом, якщо у споживачів нема нарікань і нема проблем з платіжною дисципліною, воно вийшло, як підраховують і самі споживачі."

Переглянути нарахування та сплати окремо за кожну послугу можна в «Особистому кабінеті споживача». Зверніть увагу, що при проведенні оплат у банківських установах необхідно зазначати суму платежу окремо по кожній послузі. Нагадаємо, до 2019 року нарахування за всі види послуг «Полтаватеплоенерго» були відображені на одному бланку рахунку, а в графі «До сплати» містилася сума за всі послуги.