Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
У Полтаві влаштували День відкритих дверей Харківського національного університету внутрішніх справ
207

У Полтаві влаштували День відкритих дверей Харківського національного університету внутрішніх справ

У Полтавському міському будинку культури відбувся профорієнтаційний захід Харківського національного університету внутрішніх справ. На презентацію університету та його факультетів завітали учні шкіл Полтави, ліцеїв, а також студенти коледжів та училищ міста. Окрім них були і представники влади міста. Голова фракції БПП «Солідарність» у Полтавській міськраді Андрій Матковський говорить: професія поліцейського у суспільстві дуже важлива , адже завдяки їм зберігається правопорядок. Наголосив: сподівається, що багато випускників шкіл оберуть саме цю потрібну суспільству професію.


Андрій Матковський, голова фракції БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді
Поліція для життєдіяльності міста, для комфорту громадян має дуже велике значення. Тому органи місцевого самоврядування дуже зацікавлені, щоб у нас була сильна поліція, щоб в ній працювали справді чесні, культурні, добре підготовлені люди. Харківський національний університет внутрішніх справ - один з найкращих вишів України і ми зацікавлені в тому, щоб полтавці вступали у цей заклад.

Когда пограничники обыскивают машины на наличие взрывных веществ под машиной, то пользуются вот этим. Тепловизор очень часто используется людьми, которые приходят на офис или в квартиру и ищут жучок.

Тетяна Буря, учениця
Показували як проходить обшук, як на території перевіряють людей. Взагалі було цікаво.

Окрім представлення навчального закладу презентують і можливості проходження практики та подальшого працевлаштування. А найцікавіше розповідають про саму професію поліцейського.

В’ячеслав Марков, декан факультету № 4 кіберполіції Харківського національного університету внутрішніх справ
Мы хотим показать сегодня что Национальная полиция Украины не стоит на месте. Нацполиция развивается в ногу со временем .На выставке нашего факультета вы можете увидеть последние достижения техники, которая использует Нацполиция, в частности полиграфа , детектора лжи.

Полтавські школярі мали можливість поспілкуватися безпосередньо з курсантами.Розповідає про свій факультет та як навчаються курсанти Ярослав. Говорить: його факультет найкращий в університеті.

Ярослав Кочмав, курсант 3 курсу кіберполіції
Это будуще нашей полиции, так как киборполицейские очень нужны полиции. И не только в полиции, они везде нужны. Люди, обладающие знаниями киборбезопасности на расхват. Потому это первое, что нужно развивать в киборполиции.

Також творчі вміння показали і курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ.

Профорієнтація в школах це одне з питань , якому потрібно приділяти багато уваги,-говорить заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко. Додає: мета таких заходів - правове виховання, а також покращання обізнаності абітурієнтів щодо умов подання документів до Харківського національного університету внутрішніх справ.

Людмила Бойченко, заступник Полтавського міського голови з питань діяльності виконавчих органів
Харківський національний університет внутрішніх справ - це серйозний вуз, який співпрацює з Полтавою кожного року. Дає якісні знання і набуті це теж є показником того,що сьогодні в органах місцевого самоврядування Полтавські й міськраді працює двадцять дві особи, які закінчили саме цей навчальний заклад.

Людмила Бойченко додає: є така ймовірність, що у Полтаві буде відкрита філія Харківського національного університету.