Програма «Життя міста»

У розділі: 13160 відео | АрхівRSS
У музеї Котляревського відбулося нагородження кращих екскурсоводів Полтавщини
447

У музеї Котляревського відбулося нагородження кращих екскурсоводів Полтавщини

У музеї Котляревського відбулося щорічне нагородження кращих екскурсоводів Полтавщини. Серед них і Станіслав Добряк, говорить обрав цю професію за покликом душі, адже ще з дитинства його цікавила історія Полтавського краю. Але щоб бути гарним екскурсоводом, треба не тільки знати відомості про те чи інше місце, а і виховувати в собі низку якостей.

Станіслав Добряк, екскурсовод
«По-перше екскурсовод повинен розповідати дуже-дуже цікаво інформацію, по-друге екскурсовод має бути дисциплінованим, по-третє екскурсовод має бути фаховим»

Голова «Спілки екскурсоводів» Тамара Кулинич, майже все своє життя присвятила цій сфері, тому вважає її своїм покликанням. З роками, говорить, професія екскурсовода стає все престижнішою та популярнішою.

Тамара Кулинич, голова Полтавської обласної ГО «Спілка екскурсоводів»
«Ті люди, які працюють екскурсоводами, вони ніколи не бувають байдужими, тому, що вони люблять свою професію, люблять людей, люблять те, про що говорять Наше завдання розробити маршрути, показати методично, розказати, показати, надати одноосібну якусь допомогу в пошуках творчих»

Праця екскурсоводів безцінна, говорить начальник відділу туризму та культурної спадщини управління культури міськвиконкому Віталій Павлов, адже вони вміють не тільки розповісти, але і зацікавити відвідувачів до вивчення історії. Вони не стоять на місці, а завжди у пошуках нових знань, а ці нагороди, додає, ще один доказ того, що їх працю цінують та поважають.

Віталій Павлов, начальник відділу туризму та культурної спадщини управління культури міськвиконкому
«Це обличчя міста, екскурсовод, який приймає будь-яку туристичну групу, як і вітчизняну, так і закордонну, і влане імідж міста будь-якого, втому числі і Полтава залежить від праці, від професійності, від уміння, від професійного слова, від майстерності цього фахівця туристичного супроводу»

Цього дня екскурсоводи отримали почесні грамоти та подарунки.