Програма «Життя міста»

У розділі: 10406 відео | АрхівRSS
Полтавець у свої 34 роки підкорив чотири гірських вершини світу та України
225

Полтавець у свої 34 роки підкорив чотири гірських вершини світу та України

Його мрія піднятися на гору Казбек, яка знаходиться у Грузії. Альпініст Максим Аладьїн у свої 34 роки підкорив чотири гірських вершини світу та України. Це зафіксовано у Книзі рекордів України.


Максим Аладьїн, альпініст
Его высота там больше 5 тысяч. Это доволи вершина из доступных и по финансовым возможностям и по высоте. Не требует много дополнительных снаряжений , какой-то особой экипировки.

Розповідає - все почалося із походів, а пізніше вже додався альпінізм. Існує два критерії за якими обирає на яку вершину збирається: це фізична підготовка та фінансова сторона.А ще обов’язковий фактор -це час, адже кожен похід триває від двох до чотирьох тижнів. Згадує свій перший похід , відбувся він у 2011 році.

Максим Аладьїн, альпініст
Мы совершили поход шестой категории на Эльбрус. И за это нас потом наградили и внесли в реестр в книгу Рекордов Украины. Потому что это было первое групповое восхождение на Эльбрус в составе четырех человек с велосипедами.

Тоді, згадує було легко, фізичні свої можливості оцінив . Емоції при піднятті на вершину у кожного різні.

Максим Аладьїн, альпініст
Я вам скажу так, высота действует на человека каждого очень по-разному. У кого-то болит голова, кого-то пробивает на смех, меня больше на смех пробивало, вот когда мы поднимались на высоту 4800 , у меня было такое что я просто не мог остановиться от смеха.

У походи бере найважливіше. Спусковий пристрій , підйомне обов’язкове що потрібно взяти це для приготування їжы .

Рюкзак , 80 литров, помещается в принципе все необходимое снаряжение. В сложеннома состоянии занимает очень мало места

З походів теж дещо залишає на згадку: не тільки собі, а й друзям.

Максим Аладьїн говорить: головне насолоджуватися емоціями, запам’ятовувати кожне місце , де побував, адже мить швидкоплинна.