Програма «Життя міста»

У розділі: 13160 відео | АрхівRSS
Полтавці скаржаться на не розвинену культуру собаківництва
475

Полтавці скаржаться на не розвинену культуру собаківництва

Полтавці скаржаться на те, що власники собак, гуляючи із ними не прибирають за своїми улюбленцями. Говорять: зима має милувати око, а бачать не красу навколо, а суцільні продукти життєдіяльності тварин. Полтавка Оксана розповідає: щодня гуляє з дітками, але через не розвинену культуру собаківництва вони частенько повертаються додому брудними.

Оксана Марченко, полтавка
Я часто зустрічаю людей із домашніми улюбленцями, які залишають після себе не дуже гарні речі. Кожен власник повинен прибирати.

Власники чотирилапих повинні прибирати за ними,-говорить полтавець Петро. Це , зауважує, елементарна культура.

Петро Родогуз, полтавець
Вигулюють собак де попало. І після собак господарі не прибирають експрименти, починаєш робити їм зауваження, так вони ще і обурюються. Дорослі можуть якось обходити, контролювати це все, а діти бігають і оце все.

Має собаку вже рік Олександра. Говорить: спеціальні місця для вигулу собак відсутні. Отже, вигулюють чотирилапих друзів на не пристосованих для цього територіях.Але всупереч цьому за чотирилапим прибирає.

Олександра Ярещенко, полтавка
Ми взагалі ввечері вигулюємо біля однієї школи нам дозволяють , після себе прибираємо , але там ось скоро зроблять декоративну траву і нам не буде, де гуляти з собаками.

Депутат Полтавської міськради Майя Матвєєва говорить: що такі дрібні на перший погляд речі, як прибирання за тваринами, насправді є одним із чинників у формуванні свідомості та ментальності громадян.

Майя Матвєєва, депутат Полтавської міськради
Согласно правил выгула собак необходимо обязательно убирать за своим питомцем. Тем самым мы показываем свою высокую культуру. Мы нашли три места для вогула животных.Это будет закрытая итакая площадка ,где можно свободо выпустить свого жывотного. Это будет Сады-2 и, где Павленковской парк, Конечно убирать все же нужно будет самим.

Депутат Полтавської міськради Майя Матвєєва говорить: не зважаючи на те, що майданчики для вигулу собак будуть, проблема залишається актуальною: власники самі повинні розуміти, що потрібно стежити за улюбленцями