Програма «Життя міста»

У розділі: 10418 відео | АрхівRSS
Напередодні Президентських виборів полтавцям роз`яснюють їх виборчі права
121

Напередодні Президентських виборів полтавцям роз`яснюють їх виборчі права

У рамках загальноукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право голосу» українцям роз’яснюють населенню їх виборчі права. З наближенням президентських виборів- це особливо актуально - говорять в регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області . Реалізується він у співпраці з Міністерством юстиції. Спрямований на всі верстви населення.

Олександр Черчатий, директор регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області " Для молодих людей , які голосують вперше , окрема категорія це внутрішньо перемішені особи. Їм теж необхідна допомога , необхідні консультації і ми цим займаємося спільно з нашими партнерами. "

Проект не лише інформує громадян про їхні права, а й навчає їх, як ці права захищати. Дає чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують. Проект доводить, що держава може бути твоїм партнером, і встановлює рівність перед законом для кожного українця.

Олександр Черчатий, директор регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області "Чисельні заходи, які ми сьогодні спланували не тільки в обласному центрі , а й в межах області , спільно з освітніми закладами , спільно з громадськими організаціями, направлені на правопросвітницто, на інформування населення про зміст чинного законодавства , яке регулює виборчий процес в нас в Україні. "

Олександр Черчатий зазначає: цей проект - дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої виборчі права кожному.

Олександр Черчатий, директор регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області "В день виборів і напередодні виборів наші місцеві центри працюють в звичному режимі і ці дні і протягом того періоду можна звертатися до наших фахівців, до наших місцевих центрів з тими проблемами , які є. Якщо є необхідність потрібна консультація, якщо людина вважає , що її права порушують все це можна з’ясувати з нашими працівниками. "


Проект «Я маю права голосу» працівники безоплатної вторинної правової допомоги реалізують з лютого цього року.