Програма «Життя міста»

У розділі: 12540 відео | АрхівRSS
У Полтаві влаштували акцію за збереження життя хутряних тварин
791

У Полтаві влаштували акцію за збереження життя хутряних тварин

До першої Всеукраїнської акції проти хутра та боротьби за права тварин приєднались полтавці. Її лозунг «Знімай хутро назавжди!».

Людмила Хоменко, волонтерка, представниця бази донорів для котів і собак на Полтавщині
«Ініціатор цієї акції є юа анімелс. І тут ми у Полтаві проводимо з юним європейцем.»

Благодійники закликали українців відмовитись від одягу з натурального хутра. Ще одна мета акції - надихнути дизайнерів на створення продукції зі штучних замінників.

Майя Матвеєва, голова наглядової ради ПЦЖП «Юний Європеєць», депутат міської ради від фракції "БПП "Солідарність"
 «Дело в том, что у нас на Украине самое большое количество норкових ферм. И вот чтобы этого не было необходимо розработать новие вот такие модели. И уже 18 дизайнеров у нашей стране в Украине, отказались именно от натуральних мехов.»

Під час заходу міське управління у справах сім`ї та молоді за розвиток волонтерства та внесок у охорону довкілля нагородило міжнародну дитячу школу «юний європеєць».
До акції приєдналась і заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко. Говорить, - проблема актуальна, згадувати про тварин треба не лише 10 грудня, коли святкується день захисту їх прав.

Людмила Бойченко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів
«Полтавська міська рада підтримує ініціативу полтавської обласної благодійної організації ПЦЖП «Юний Європеєць», яка ініціювала підтримку Всеукраїнської акції «Знімай хутро назавжди!».»
«Тому що, насправді, коли тварин вирощують для того, щоб вбивати на шкіряні, хутрові вироби - це не зовсім гуманно.»

Ще один учасник акції - заступник голови фракції «БПП «Солідарність» у міській раді Олександр Глазов. Говорить, - любителі хутряних шуб можуть знайти альтернативу. Еко хутро виглядає не менш красиво, ніж натуральне. Проте для його виготовлення жодна тваринка не постраждає.

Олександр Глазов, заступник голови фракції «БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді
«Запрошуємо кожного небайдужого долучитися до даної акції і наголосити про те, що на виготовлення однієї шуби потрібно було вбити чималу кількість тваринок.»
«Наші брати менші звісно потребують нашої підтримки.»

Під час Всеукраїнської акції «Знімай хутро назавжди!» збирали підписи на підтримку відповідного законопроекту. Він передбачає заборону ферм виготовлення хутра для одягу. Його відправили на розгляд у Верховну раду 7 лютого.