Програма «Життя міста»

У розділі: 14363 відео | АрхівRSS
У спорткомплексі ГУНП Полтавщини провели тактичні заняття.
252

У спорткомплексі ГУНП Полтавщини провели тактичні заняття.

Правоохоронці готуються до виборів. У спорткомплексі ГУНП Полтавщини провели тактичні заняття. Імітували найбільш розповсюдження правопорушення під час виборчого процесу та ліквідовували їх.

Андрій Замахін, начальник нацполіції Полтавщини
«Проводимо тактичні заняття з нашим особовим складом. Також ми сюди задіюємо національну гвардію України, ДСНС. Мета цих занять - відпрацювати алгоритм дій працівників поліції під час виникнення надзвичайних подій або порушення виборчого процесу під час самих виборів.» 00:21

Так відпрацювали найбільш розповсюджені правопорушення. Наприклад, агресивна поведінка виборця у стані алкогольного сп`яніння, чи повідомлення про замінування дільниці.


Андрій Замахін, начальник нацполіції Полтавщини
 «Поліція є політично нейтральною, відповідно до закону України про поліцію. Ми у політиці не приймаємо ніякої участі. Наша основна задача забезпечити публічний порядок під час самих виборів.»

Андрій Замахін додає, - загалом до поліції Полтавщини вже надійшло 76 заяв і повідомлень про порушення виборчого процесу. Складено 20 адмінпротоколів, на більшість з них є рішення суду.