Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
На апаратній нараді міськради прозвітували які питання турбували полтавців протягом минулого року найбільше
103

На апаратній нараді міськради прозвітували які питання турбували полтавців протягом минулого року найбільше

Протягом минулого року до відділу оперативного реагування полтавської міськради надійшло близько 53 тис. телефонних дзвінків та зареєстровано понад 7000 заяв,- про це повідомив начальник відділу оперативного реагування Сергій Зубань під час апаратної наради міськради. Відділ - нагадав він, здійснює оперативно-диспетчерську роботу з вирішення питань життєдіяльності міста.


Сергій Зубань, начальник відділу оперативного реагування управління ЖКГ МР"Водопостачання це 750 звернень, водовідведення -це 1380. Роботи КП «Водоканал» за 2018 рік було 1650 звернень. Інші звернення були на виконання КП «ЖЕО-2» Найчастіше піднімається у зверненні громадян це неналежне електропостачання. Таких звернень було 657".

За звітний період усунули близько 1300 недоліків щодо благоустрою .
Окрім цього на апаратній нараді розглянули Програму комплексного розвитку освітньої галузі на 2019-2020 роки. Загальний обсяг фінансових ресурсів для реалізації даної програми - понад 347 мільйонів гривень .

Юрій Матвієнко, начальник управління освіти міськради " Створення у місті єдиного інформаційного навчального простору освіти для забезпечення нової якості навчання та комплексного підходу використання сучасних інформаційних технологій. Формування інтелектуального потенціалу міста шляхом створення у Полтаві сприятливих умов для підтримки інтелектуально-творчих обдарованих дітей , учнів та педагогів. Посилення національного патріотичного та естетичного виховання."

Впроваджуючи дану програму управління освіти міськради витратить частину коштів на обладнання кабінетів фізики, біології, хімії та географії.Окрім цього планують у навчальних закладах замінити вікна, утеплити фасади та покрівлі будівель з використанням нових енергозберігаючих матеріалів.