Програма «Життя міста»

У розділі: 13908 відео | АрхівRSS
Квест для школярів провели у музеї космонавтики
410

Квест для школярів провели у музеї космонавтики

Відгадували загадки, знаходити підказки, малювали та складали слово… Квест пройшли діти у музеї авіації та космонавтики.
Данило Репало, учасник квесту, учень 5 класу школи №12
 «Ми прийшли до музею, склали тут по літерам слово «космос», подивились, нарисували рисунок космос з нашим класом. Багато всього узнали,того що я не узнав. Тут дуже класно, мені дуже подобається.»

А от 6-річна Ангеліна прийшла до музею разом з бабусею. Розповідає, - під час квесту найбільше сподобалось малювати.

Ангеліна Медведєва, учасниця квесту
 «Я бачила цю планету на картинках і я її намалювала.»
«Там, де дуже жарко.»

Квест має назву «Полтава космічна дітям». Спершу провели екскурсію, для того, аби ознайомити учасників з всіма залами музею. А далі перевіряли уважність слухачів. Ставили запитання та загадували загадки.

Владлен Орлов, науковий співробітник музею авіації та космонавтики
«Основна мета цієї екскурсії - підготувати дітей до питань. Це перший етап. Другий етап - це оголошення питань по кожній залі. Вони мають знайти підказку і за допомогою виконати завдання.»
 «Конкурс малювання. «Ми малюємо космос». Як його бачать діти.»

Разом з тим у музеї відкрили виставку колекції Йосипа Гаснюка. Він відомий в Україні як нумізмат та колекціонер. Тут представили листівки, марки на авіаційну та космічну тематику, автографи видатних астронавтів.

Владлен Орлов, науковий співробітник музею авіації та космонавтики
 «Виставка на честь унікальної людини. Унікального колекціонера Йосипа Гаснюка. Народженого на Закарпатті, однак саме нашому закладу, нашій прекрасній рідній Полтаві він надав цю колекцію. Його уже немає з нами майже 2 роки, але ця колекція зберігається у нашому закладі.»

Виставку та квест присвятили створенню Державного космічного агентства України.