Програма «Життя міста»

У розділі: 13908 відео | АрхівRSS
Відомий український письменник Андрій Кокотюха зустрівся із полтавськими поціновувачами літератури.
323

Відомий український письменник Андрій Кокотюха зустрівся із полтавськими поціновувачами літератури.

У Андрія Кокотюхи з Полтавою тепер особливі відносини,адже у роботі цикл ретро-романів,один із яких буде про наше місто. Автор ділиться,що не міг взяти одне місто і розгортати усі подіїї саму в ньому. Тож сюжетна лінія ретро-романів відбуватиметься у п’яти українських містах,таких як:Київ,.Полтава,Харків,Дніпро та Чернігів. Автор та організатори заходу наголосили,що Полтава у 1911 році розвивалася інтенсивно,незважаючи на те,що це був період передвоєнного затишшя,тож сюжет роману обіцяє бути захоплюючим.

Андрій Кокотюха письменник
«Просто герой переїзжає з місця на місце. Він вигнанець,він мандрівний лицар,йому немає місця ніде. І логічно,що одразу після Києва він приїзжає у Полтаву. Але у кожній тут історії є свій нюанс.

«Проміжок часу з 1909 по 1919. В Полтаву ми перемістимся у липень 1911 року. В спекотний липень,в ті часи коли тут будувалися залізниці,коли осушали болота.

.Кураторка заходу пані Ольга впевнена,ніхто з українських сучасних письменників не працює у жанрі ретро-романів так як Андрій Кокотюха.

Ольга Ружинська куратора заходу
«І це,мабуть,перший подібний твір про наше місто,який уже очікується наприкінці літа,як анонсовано. Йдеться про дати серпня-вересня. І наше місто тепер буде відображено у роботі в одного із найпопулярніших письменників України.»

Зустрітися із улюбленим письменником прийшли не тільки дорослі читачі,а я школярі. Діти не поступаючи дорослим активно ставили автору запитання і обговорювали усі важливі теми,які їх цікавили.

Маша поціновувачка творчості Андрія Кокотюхи
«Творчість Кокотюхи це для мене було щось нове,тому що я ознайомилася з небагатьма його книжками,але після сьогоднішньої зустрічі,я думаю,що прочитаю набагато більше,тому що вважаю його творчість досить неординарною і цікавої саме для нашого віку.»

По закінченню заходу Андрій Кокотюха роздавав усім бажаючим автографи і навіть не відмовляв у селфі.