Програма «Життя міста»

У розділі: 13908 відео | АрхівRSS
У Полтавському військовому коледжі 47 сержантів урочисто отримали дипломи
621

У Полтавському військовому коледжі 47 сержантів урочисто отримали дипломи

47 випускників військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут урочисто отримали дипломи. З відзнакою закінчила цей навчальний заклад Анжела Кроленко. Дівчина ні на мить не шкодує, що обрала саме військову спеціальність.

АНЖЕЛА КРОЛЕНКО, випускниця військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
"Насправді цей коледж дав мені дуже багато чого, зрозуміти, для чого я тут, для чого я вибрала цю спеціальність і хочу продовжувати це чи ні.Це тяжка спеціальність, тим паче для дівчат.Це треба бажання і насамперед волю, велику волю навчалась багато чого - і згуртованості, і бойового духу і саме того моя спеціальність - експлуатувати військову техніку зв»язку.Казалось би для дівчат це важко, але не так важко, як здається."

Цьогоріч це вже сьомий випуск сержантів. Протягом двох з половиною років вони освоюють сучасні спеціальності, необхідні Збройним Силам України.

АНДРІЙ НАЗАРЕНКО, заступник начальника військового коледжу з морально-психологічного забезпечення
"Наш коледж готовить молодших спеціалістів війська зв»язку для проходження військової служби за контрактом на посаді сержантсько-старшинського складу для Збройних Сил України.У нас навчаються діти від 17 до 30 років.Навчання проходить 2 з половиною роки.Ми готовим спеціалістів за спеціальностями «комп»ютерні науки», та «комунікація» та «інформатизація».На даний час в коледжі навчаються як хлопці, так і дівчата.
"
Для теоретичного освоєння спеціальностей в коледжі створена солідна матеріально-технічна база. А ось практичні знання курсанти здобувають під час вишколів на полігоні у Вакуленцях.

АНДРІЙ НАЗАРЕНКО, заступник начальника військового коледжу з морально-психологічного забезпечення
"У нас єсть гуртожиток, де проживають наші курсанти, і навчальний корпус, де проходять навчання. Також на цій території знаходиться столова , спортивний зал і стадіон. Класи у нас забезпечені новітньою апаратурою зв»язку, ми обучаєм курсантів як програмуванню, як забезпечення комп»ютерного зв»язку .
"
Під час урочистого вручення дипломів курсантів радісно вітали рідні та близькі люди. Гордий за свого онука і полковник у відставці Володимир Шапочка.
ВОЛОДИМИР ШАПОЧКА, дідусь випускника військового коледжу
" Він дуже старався, він дуже хотів стать воєнним і сьогодні ми його будем поздоровлять.Він став настояним воєнним спеціалістом. Як було важко дуже важко вчитися, але він це зробив для того, щоб стать настояним мужчиной"

Отримавши дипломи про завершення навчання та благословення духовенства, сержанти покрокували урочистим маршем. А через кілька днів їх уже чекають на контрактну службу у військових частинах Збройних Сил України.