Програма «Життя міста»

У розділі: 14342 відео | АрхівRSS
Поетеса Тетяна Домашенко презентувала нову збірку віршів "Служити Богу й Україні"
668

Поетеса Тетяна Домашенко презентувала нову збірку віршів "Служити Богу й Україні"

Саме пані Тетяна стоячи на Майдані Незалежності у трагічні дні лютого 2014-го назвала перших загиблих-Небесною Сотнею. Свою нову збірку віршів «Служити Богу й Україні» присвятила вшануванню подвигу Героїв Небесної Сотні та п’ятїй річниці Революції Гідності.

Тетяна Домашенко авторка збірки віршів «Служити Богу ї Україні»

«Коли з мікрофона ведучого цієї сцени Євгена Нищука,нині міністра культури,лунало:Воїн сотні,там такої,воїн сотні такої…І я так стояла близенько до цієї сцени,а там кружляла зграя голубів і я кажу «Боже,людоньки,та це ж Небесна Сотня,це ж Небесна Сотня йде у віки,і так почався вірш писатись на майдані.»

Духовно - патріотичний настрій цієї збірки переконливо свідчить, що для поетеси Тетяни Домашенко гасло “Бог і Україна - понад усе!” є визна­чальним як у житті, так і у творчості-говорять прихильники поетеси. Юля разом зі своїм класом прийшли на захід, аби почути живе виконання цих віршів, каже- поезія Тетяни Домашенко, насичена емоціями остан­ніх подій, що відбуваються в Україні.

Юля Філонець учениця Полтавської спеціалізованої школи-інтернат спортивного профілю

«Аж мурашки по шкірі ідуть,коли переглядаєш ці відео про Небесну сотню,аж не по собі стає.»

Тетяна Домашенко багато часу провела на Київському Майдані, знала багатьох його Героїв,тож весь біль від втрат пропустила крізь своє серце. Школярка Оля ділиться-вірші Пані Тетяни пробрали її до сліз.

Оля Орлова учениця Полтавської спеціалізованої школи-інтернат спортивного профілю

«Вірші цікаві,беруть за душу,іменно про цю сотню,про її почуття до цих людей,як вона переживає,вона свої враження передає тобі в цих віршах.»

Герої Небесної Сотні-це ті люди,які створили основу для майбутньої України і аби увіковічнити пам'ять усіх загиблих на Майдані , відвідувачі творчої зустрічі Тетяни Домашенко вшанували загиблих хвилиною мовчання.