Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
Перше березня - Всесвітній день котів
231

Перше березня - Всесвітній день котів

Доброго дня, знаєте , що сьогодні за свято?
-Думаємо. Перше березня.
-Ще Всесвітній день котів .
-О, добре , потрібно привітати своїх.

Любов до них , напевно, у кожної людини. Їх не можна не любити та залишатись байдужими. Сьогодні , першого березня, свято у всіх котів світу. Полтавка Наталія має кішку вже більше року. Говорить її Фіона надзвичайна, тепер без неї життя не уявляє.

Наталія, полтавка"Вона підлазить на кухні, коли їм та лапкою ось так забирає. Улюблена їжа-творог, молочні продукти ."

В Ірини -шотландець на ім’я Грей.Згадує: два роки назад подарували друзі.


Ірина, полтавка " Тільки поганий настрій береш кота на ручки і все , одразу задоволення.  Дуже милі , дуже лагідні , вони дають нам задоволення і натхнення. "

Про свого улюбленця розповідає і Віталій.

Віталій, полтавець "Кіт Василь. Справжній кіт. Він любить погуляти , вдома ніколи не сидить. Кіт , який гуляє сам по собі."

У Анастасії колись був улюбленець. Прожив він аж 18 років. Тепер без нього самотньо. Говорить: бажання завести знову котика є , та з шаленим ритмом життя не вистачить часу, щоб приділяти увагу. Згадує про улюбленця.


Анастасія , полтавка " Тепло, любовь, забота , тебя всегда ждут дома , положительные эмоции .Если что-то болит , то чувствует это энергетически , ложится на это место и лечит , я это даже чувствовала на себе и мой кот считал ,что я его собственность , он только со мной спал. "

Кішка - це найближча до людини тварина. Наука, яка займається вивченням цього виду тварин, твердить, що кішки є надзвичайно розумними.