Програма «Життя міста»

У розділі: 13908 відео | АрхівRSS
На аппаратніій нараді  ОДА обговорили реалізацію в області законопроектів Мінюсту України
420

На аппаратніій нараді ОДА обговорили реалізацію в області законопроектів Мінюсту України

Цього року на виплату державних соціальних допомог буде залучено більше 2 мільярдів гривень. Це в свою чергу, гарантує своєчасне нарахування усіх виплат, повідомила Директор департаменту Людмила Корнієнко на апаратній нараді у голови облдержадміністрації.

Людмила Корнієнко-директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА

«На сьогоднішній день через управління соцзахисту населення надається більше 40 видів державних соціальних допомог, 145 тисяч сімей у нас одержують державні соціальні допомоги в тому числі щомісяця, в тому числі 75 тисяч це сім*ї з дітьми, крім того 144 тисячі це ті допомоги, які надаються одноразово»

Успішно реалізовується в області і проект ООН «Пакунок малюка». Не зважаючи на затримку у вересні минулого року, вже з грудня усі пакунки доставляються у пологові будинки своєчасно, додає Людмила Корнієнко.

Людмила Корнієнко-директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА

«Безпосередня видача проводиться в 17 пологових будинках нашої області, маємо 6900пакунків, що гарантує нам своєчасність видачі натуральної вже соціальної допомоги».

Крім того, обговорили на нараді і впровадження низки законопроектів Мінюсту України. Зокрема, таких як «Муніципальна няня», «Шлюб за добу» тощо. Щодо першого, наголосили працівники управління юстиції Полтавщини, воно має низку переваг, по-перше нянею може бути хтось із родичів, по-друге така робота є офіційною.

Дар`я Бриндак-перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області

«Варто зазначити, що муніципальною нянею можуть бути будь-яка фізична особа підприємець чи юридична особа, яка надає послуги з догляду за дітьми, крім державних і комунальних закладів дошкільної освіти, головна умова-це укладання договору між батьками і нянею про здійснення догляду за дитиною до трьох років»

Повідомила Дар*я Бриндак і про запровадження нової програми «Е-малятко». З її допомогою без зайвої бюрократії, батьки зможуть оформити своїй дитині одразу до 10 документів. Зокрема, свідоцтво про народження, реєстрацію тощо.