Програма «Життя міста»

У розділі: 14696 відео | АрхівRSS
1 березня у Полтаві сталася аварія ймовірно за участі  О. Мамая
1045

1 березня у Полтаві сталася аварія ймовірно за участі О. Мамая

Минулої п»ятниці після тринадцятої години неподалік зупинки «Бібліотека» у мікрорайоні Половки сталася дорожньо-транспортна пригода: зіткнулись два транспортних засоби. Зокрема, водій переповненої маршрутки врізався у правий бік автомобіля , у якому , за словами пасажирів, ймовірно перебував колишній міський голова Олександр Мамай. Автомобіль в цей час перетинав дві суцільні смуги дороги. Хто з них порушив правила дорожнього руху, зараз важко сказати, бо ніхто з учасників пригоди не викликав ні поліцію, ні карету швидкої допомоги. Уже після того, як одна пасажирка маршрутки звернулася із тілесними пошкодженнями до медиків, ті одразу повідомили в правоохоронні органи,- пояснили в прес-службі Нацполіції.

ЮРІЙ СУЛАЄВ, керівник прес-служби ГУ Нацполіції в Полтавській області
" В той же день, коли нам надійшла інформація від лікарів, слідчо-оперативна група виїхала на місце події, поспілкувалася з самою потерпілою.З її залученням було задокументовано місце вчинення ДТП.Зокрема, вона розказала, як все відбувалося, з її слів відтворено схему ДТП, яка доєднана до матеріалів подальшого кримінального провадження.І за фактом даного ДТП відкрите кримінальне провадження за ч.1 статті 286 - це порушення правил дорожнього руху, що спричинило потерпілому середнього ступеня тяжкості тілесне ушкодження."

В рамках цього кримінального провадження,- говорить Юрій Сулаєв,- нині проводиться повністю дослідження дорожньо-транспортної пригоди і з»ясовуються всі обставини і причини, що призвели до зіткнення двох машин.

ЮРІЙ СУЛАЄВ, керівник прес-служби ГУ Нацполіції в Полтавській області
"Також слід зазначити, що мікроавтобус встановлений і водій іншого автомобіля сірого автомобіля також встановлений .Вони опитані працівниками поліції і їх пояснення також є в матеріалах досудового розслідування.Саму маршрутку поставлено на майданчик тимчасового тримання транспортних засобів як речовий доказ, який підтверджує, що саме в цій маршрутці перебувала особа, яка звернулася за допомогою до лікарні."

Наразі триває розслідування даного кримінального провадження,- зазначив керівник прес-служби Нацполіції.

ЮРІЙ СУЛАЄВ, керівник прес-служби ГУ Нацполіції в Полтавській області
" Після проведення всіх відповідних процедур ми будемо очікувати остаточного висновку лікарів про ступінь тяжкості жінки, яка звернулася за допомогою до лікарів.І вже після надання висновків судово-медичної експертизи в тому числі буде прийняте остаточне процесуальне рішення."

Полтавка Валентина Павлівна мешкає в мікрорайоні Половки і чула про скоєну ДТП, як і те, що в маршрутці виявилося чимало потерпілих. Але ніхто вчасно не викликав поліцію, а тому випадок може так і минути для винних безкарно.

ВАЛЕНТИНА ПАВЛІВНА, полтавка
" Ну не накажуть же, опять откупиться, ви ж самі це понімаєте. І всі це понімають.Щось дасть тому, кому, кого зацепив.Їм кажуть же міліцію не визивали."


Під час підготовки сюжету ми звернулися за коментарями до деяких пасажирів маршрутки, але вони відмовилися давати інтерв»ю. Хоча в соцмережах наповну обурюються ситуацією з тим що ніхто не повідомив поліцію про скоєне. Ми намагалися зателефонували колишньому міському голові Олександру Мамаю, щоб він підтвердив чи спростував інформацію про причетність до ДТП, але наразі отримати коментар не вдалося.