Програма «Життя міста»

У розділі: 13908 відео | АрхівRSS
Танцюють, щоб врятувати життя. У Полтаві влаштували флешмоб на підтримку  Влада Тарана
209

Танцюють, щоб врятувати життя. У Полтаві влаштували флешмоб на підтримку Влада Тарана

Танцюють, щоб врятувати життя. У Полтаві влаштували флешмоб на підтримку двадцяти п’ятирічного Влада Тарана у якого хвороба Бюргера :запалення артерій кінцівок, яке призводить до некрозу. Біля театру Гоголя збирали кошти на лікування.

Світлана Волошко, співорганізатор флешмобу "В Україні лікування йому немає. Тільки ампутація .Зараз таким чином збираємо кошти ,заохочуємо людей. Грошей потрібно 15 тисяч доларів. "

Анна Кривенко, співорганізатор флешмобу " Хто як не ми ? Якщо люди не будуть підтримувати один одного, то нам ніхто не допоможе.  Ми вирішили самостійно організувати флешмоб, це буде приймати участь декілька гуртків дитячих. "

"Он уже провел пять операций, итог один - одной ноги нету, вторая поражена и если мы сейчас всем миром не поможем ему он останется без ног и пойдет все дальше. "

Тільки людськими силами можемо здолати негаразди,-говорить учасниця флешмобу Маргарита.Додає: тут з колективом для того, щоб зберегти життя хлопцю.

Маргарита Скріпкар , учасниця флешмобу " Додати йому допомоги, бо він хворий , йому не можуть дати допомогу в Україні ,для нього це все робимо. "


Дізналася про флешмоб в соцмережі пані Тетяна. Розповідає: у будь-якій ситуації потрібно залишатися людьми і допомагати один одному, адже ніхто не знає , що кожного чекає у майбутньому.

Тетяна Головань, прийшла на флешмоб " Світ не без добрих людей і потрібно організовувати такі акції , щоб допомогти людині, адже людина стикається з такою проблемою сам на одинці і якщо люди не допоможуть , допомогти більше нікому.

Підтримала флешмоб і малеча.

Три тисячі шістсот п’ятдесят гривень назбирали під час флешмобу, також у скриньку окремо у конверті поклали тисячу доларів. Організатори зазначають :акції будуть відбуватись і надалі.