Програма «Життя міста»

У розділі: 13908 відео | АрхівRSS
На Буковелі пройшли змагання "Гонки Націй"
252

На Буковелі пройшли змагання "Гонки Націй"

Олександр Усиченко учасник "Гонки Нації" (м.Київ)

Найважче це було у фіналі. На руки. Я міг би пробігти ще стільки разів по-колу, але рукоходи не зміг пройти. Просто з першого разу не вийшло, на другий сил менше, на третій вже просто психологічно не витримав.

Татяна Хоружа учасниця "Гонки Нації" (м.Київ)

Очень круто, я не ожидала на 2 место. Вообще. Бежала только для себя. Нереальные эмоции, нереальные.

В'ячеслав Розгонюк учасник "Гонки Нації" (м.Ірпінь)

Это больше, чем спорт. Это побеждаешь себя и в первую очередь понимаешь, что в этом мире нужно работать головой, а не руками. Что это очень тяжело.

Євген Шеретов переможець забігу "Еліт"

Моё тело создано для гонок с препятствиями. То есть, я могу бегать, я могу лазить и мне это нравится. И в комбинации всё — это как раз то, что нужно. То есть, я не могу быть хорошим бегуном, потому что знаю, что есть лучшие сто процентов. Я не могу быть хорошим климером, лазить по скалалазанье, потому что есть технари, которые професиональные. А вот комбинация всего этого — вот это как раз то, что мне нужно.

Юрій Подлєсний організатор "Гонки Нації"

Ми зрозуміли, що нам вже зараз необхідно готувати їх до надзвичайно складного етапу. Щоб вони приїхали туди і були принципово значно краще готові, ніж минулого року. Тому ми за зиму підготувалися, повністю всі свої перешкоди і на сьогоднішній день вони відповідають майже всім європейським стандартам і вони звичайно значно складніші, ніж були минулого року.