Програма «Життя міста»

У розділі: 13908 відео | АрхівRSS
Пенсіонерку із синцями на обличчі знайшли мешканці будинку, що по вулиці Стешенка у Полтаві
414

Пенсіонерку із синцями на обличчі знайшли мешканці будинку, що по вулиці Стешенка у Полтаві

82-річну бабуся, госпіталізована прямо з під"їзду будинку по вулиці Стешенка 4 березня , нині- за словами фахівців,- у стабільному стані. До першої міської клінічної лікарні швидка допомога доставила її з тілесними пошкодженнями. Після ретельного обстеження лікарі виявили перелом десяти ребер та грудини зі зміщенням і закриту черепно-мозкову травму.
ЛАРИСА ОЗАРЧУК, в.о. заступника директора з медичної частини КП «Перша міська клінічна лікарня»
Вона була госпіталізована до реанімаційного відділення.Сьогодні в стабільному стані, переведена до хірургії, де за нею здійснюється динамічний нагляд та проводиться лікування й дообстеження. На сьогодні стан її оцінюється як стабільний середньо тяжкий, а прогнози на одужання поки що робити зарано. Зараз вона отримує лікування за кошти лікарні.

Сама бабуся від спілкування відмовилася , на відвертість іде лише з правоохоронними органами. Як повідомили в прес-службі Нацполіції, триває розслідування і слідчим уже вдалося встановити, що побиття сталося внаслідок конфлікту з її родичем.

РОМАН ГРІШИН, заступник керівника прес-служби ГУ Нацполіції у Полтавській області
Поліцією розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст..125 КК - це нанесення легких тілесних ушкоджень.В рамках кримінального провадження поліція встановлює всі обставини даної події. Попередньо встановлено, що дані тілесні ушкодження наніс її родич. Зараз поліція його допитала і долучила до кримінального провадження.
Нині триває досудове розслідування.Будуть встановлені всі обставини події, зібрана доказова база і справу буде направлено до суду.Винуватцю загрожує покарання від штрафу до виправних робіт терміном до одного року.