Програма «Життя міста»

У розділі: 13908 відео | АрхівRSS
Президент Судансько-Української діаспори віртуально запросив дітей до захоплюючої подорожі Африкою
359

Президент Судансько-Української діаспори віртуально запросив дітей до захоплюючої подорожі Африкою

«Мистецтво навчання є мистецтво пробуджувати в юних душах допитливість» - під таким лозунгом у Полтавській спеціалізованій школі №3 відбувся День родини в рамках Тижня початкових класів. Чотирикласники взяли участь у міні-проекті «Усі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам»ятає»,- розповідає вчитель початкових класів Ірина Сергеєва.

ІРИНА СЕРГЕЄВА, вчитель початкових класів спеціалізованої школи №3
Цьогоріч ми провели цей тиждень дуже цікаво.Діти мали змогу подорожувати по різних країнах, знайомитись із різними цікавими моментами життя своїх друзів і своїх родин. Ми провели день інтелектуала, день мистецтва, день креативної особистості і день родини. Саме у День родини діти змогли познайомитись із своїми батьками, ознайомити з ними своїх товаришів.

У День родини до школярів завітав президент Судансько-Української діаспори, професор Амір Хуссейн Хассан, діти якого навчаються в третій школі. Амір свого часу закінчив Українську медичну стоматологічну академію і пустив родинні корені у Полтаві.

АМІР ХУССЕЙН ХАССАН, президент Судансько-Української діаспори, професор
Моя жена закончила пединститут.мы познакомились, поскольку раньше использовали литературу английскую, а моя жена она переводчик , поэтому мы тогда познакомились. Она знала английский, я хотел получить перевод из английского языка на медицинский профиль, и поэтому мы познакомились

Відтоді минуло майже 25 років, коли Амір і Лариса поєднали свої долі і нині виховують двох діток Аміну і Мурада, які успішно навчаються в третій спеціалізованій школі. Амір частий і завжди бажаний гість у цьому навчальному закладі, адже він так цікаво розповідає учням про далекий і захоплюючий світ своєї рідної батьківщини - Африки. На його думку, в українського і суданського народу дуже багато спільного.

АМІР ХУССЕЙН ХАССАН, президент Судансько-Української діаспори, професор
Мы каждый год мы постоянно летаем за границу и дети чтоб знали свою вторую родину, свою родню, которые со стороны отца.И очень хорошо , мы чувствуем себя нормально и моя семья приезжала сюда, нормально все. Отношение очень хорошие. Украина - это страна, которая можно жить в ней нормально, поскольку люди добрые, люди могли пойти навстречу, помощь. Это страна, которая любой человек, которые хотел завести свою семью, я считаю, это страна достойная и растить детей, как положено.

Духовність - це храм душі дитини, а душа дитини - це святе,- вважає Амір. Тому, незалежно, ким стануть його діти - педагогами, лікарями чи дипломатами - він намагається виховати їх Людьми з великої літери - чесними, порядними, працьовитими, щирими і добрими.

АМІР ХУССЕЙН ХАССАН, президент Судансько-Української діаспори, професор
Мы воспитываем в мусульманских традициях,хотя мы живем в Украине, но они знают свои права и они смешивают две культуры и они берут с каждой культуры только хорошее.А негатив мы стараемся убирать из семьи, чтобы дети видели только положительные эмоции, положительное воспитание.Я надеюсь, что они будут хорошими людьми.

День родини у чотирикласників минув як одна мить. Адже почесний гість Амір Хуссейн Хассан не лише віртуально познайомив дітей з чарівною природою Африки та мешканцями цієї далекої країни, а й організував виставку виробів декоративно-ужиткового мистецтва та фруктів, які вирощують у Судані. Все це стало підтвердженням того, що людину роблять щасливою три речі: любов, мистецтво і подорожі.