Програма «Життя міста»

У розділі: 13160 відео | АрхівRSS
Виставка робіт працівників «Полтаватеплоенерго» до свята 8-го березня
230

Виставка робіт працівників «Полтаватеплоенерго» до свята 8-го березня

Весняний хенд-мейд. Традиційно напередодні першого з весняних свят - Міжнародного дня жінок відкрили виставку робіт працівників «Полтаватеплоенерго». Тут картини, вишивка бісером, в’язані речі, ляльки мотанки…

Тетяна Бібікова, голова профкому ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
«У цьому році у конкурсі приймають участь 89 учасників. З них 3 чоловіки і 86 жінок. Цей захід спрямований для того, щоб наш колектив став ще дружніший. Також працівники нашого підприємства мають можливість поділитися досвідом, поспілкуватися.»

З кожним роком кількість учасників виставки збільшується. Проте, є й ті, хто представляє свої роботи щороку. Наприклад, пані Вікторія. Цього разу вишила бісером бант для великоднього кошика. Після завершення експозиції забере роботу додому та використає на свято за призначенням.

Вікторія Могилат, контролер теплового господарства ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
«Моє хобі - це вишивка бісером. Дуже приємно показати свої роботи та подивитись на роботи інших працівників. Велике дякую нашому руковоству, за те, що дає натхнення для нас. Протягом року ми можемо створити нові вироби і принести їх на виставку.»

Пані Алла теж не вперше представляє свої роботи на виставці. Захоплюється вишивкою хрестиком. Проте цього разу вирішила поекспериментувати. Написала картину.

Алла Пивовар, бухгалтер служби реалізації теплової енергії юридичним особам ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
«У минулому році співробітниця виставляла таку роботу. Мені дуже сподобалося, я захопилася. І я на 8 березня своїй доньці подарувала і ми спільно з нею таку картину створили. Подарували бабусі на день народження.»

Цікаве дозвілля за улюбленою справою дозволяє відпочивати душею, говорять полтавські теплоенергетики. А ще, кажуть організатори експозиції, цією виставкою вони прагнуть надихнути колег на творчість. І судячи з того, що з кожним роком кількість учасників виставки невпинно зростає, - це їм вдається, адже у кожному з нас горить творча іскра - головне створити умови, що дозволять їй перетворитися на творче полум’я.
Нагадаємо, традиції «Полтаватеплоенерго» виставкою хенд-мейду працівників підприємства зустрічати весну вже понад шість років.