Програма «Життя міста»

У розділі: 13160 відео | АрхівRSS
На Полтавщині з робочим візитом побувала перший віце-спікер Парламенту Ірина Геращенко
539

На Полтавщині з робочим візитом побувала перший віце-спікер Парламенту Ірина Геращенко

Зберіг країну, збудував армію, підняв авторитет у світі та запровадив реформи на які не наважувався жоден Президент. Так вважає перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко, котра відвідала Полтавщину. За її словами, 5-ть років тому країна опинилася на краю прірви, коли втікач Віктор Янукович залишив у бюджеті країни лише 108 тисяч гривень.
Ірина Геращенко, Перший заступник Голови Верховної Ради України
Вдалося звільнити частину наших територій, Не просто відновити українську армію, а й зробити її за цей короткий час однією з найсильніших в Європі. Сьогодні українські війська протистоять ядерній державі, одній з найсильніших армій світу. Коли Росія вкрала в нас Крим. Не було серйозних санкцій, аби покарати агресора за таке зухвале порушення міжнародного права. Сьогодні Російська Федерація більше чотирьох років потерпає від санкцій.

За словами Ірини Геращенко Петро Порошенко єдиний, хто зміг сказати НІ Володимиру Путіну. Тому у Кремлі навіть не приховують своїх симпатій щодо кандидатів в українські президенти: «будь-хто – тільки не Порошенко. Це вагомий аргумент, щоб голосувати за діючого Президента для Вадима Свириденка. Він як ніхто інший знає ціну російської дружби. Він учасник АТО. В боях під Дебальцево втратив обидві руки

Вадим Свириденко, Уповноважений Президента з питань реабілітації учасників АТО
Дуже важливо, хто завтра буде головнокомандувачем , це не тільки Президент очолить нашу країну, а й наше військо. Для мене важливо, щоб людина , яка зробила ці реформи з нуля на сьогоднішній день продовжувала їх , довела ці питання до кращого.

Вадим Свириденко за освітою фельшер. Тому разом з Іриною Геращенко відвідали «Українську медичну стоматологічну академію» та нейрохірургічне відділення з блоком анестезіології та інтенсивної терапії Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського. Гості були приємно вражені оснащенням лікарні. Реконструкцію вдалося провести завдяки коштам, котрі зявилися децентралізації. Цією реформою пишається команда Порошенка. Окрім того в рамках президентської програми на Полтавщині в цьоум році має бути збудовано 37 амбулаторій сільської медицини. Наступний крок подолання бідності..

Ірина Геращенко, Перший заступник Голови Верховної Ради України
Якщо за наступні п’ять років головним нашим викликом буде боротьба з бідністю, боротьба за підняття соціальних стандартів в Україні до рівня країн ЄС і НАТО ми зможемо подати ці заявки і це буде означати, що Україна пройшла дуже серйозний шлях реформування.

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко підсумовуючи наголосила : лише Петро Порошенко зможе працювати в даному напрямку, активно робити все для посилення армії, для відновлення України , територіальної цілісності суверенітету дипломатичним шляхом.