Програма «Життя міста»

У розділі: 13160 відео | АрхівRSS
Урочистості та святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня
273

Урочистості та святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня

У Полтаві привітали представниць прекрасної половини людства зі святом весни. В палаці дозвілля «Листопад» відбулись урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня. Запрошені полтавки діляться, - настрій чудовий. Додають, - 8 березня зазвичай святкують в колі найрідніших.

Зінаїда Латиш, полтавка
 «У мене кума так присіла на концерти. Постійно запрошує. Я вдячна міськраді, що запросили до такого свята. Тим більше погода яка, весна.»

Віталія Лялька, полтавка
 «Жінка - це найголовніша людина у світі. Все пішло від жінки. Якби не жінка, у нашому світі нічого такого гарного, прекрасного не було б.»
«Шануйте своїх мам, своїх сестер, своїх доньок, тому що треба жінок оберігати, вони у нас найкращі.»

Привітали з жіночим днем полтавок представники міської та обласної влади.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради
 «Я хотів би перш за все побажати вам здоров`я. І побажати, щоб чоловіки дарували на тільки 8 березня. Дарували усмішки, подарунки і свою любов не тільки 8 березня, а й кожного дня. Тому любі дівчата, жінки, наші мами, сестри, колеги, з вашим святом!»

Олександр Удовіченко, лідер команди "Рідне місто"
«Я бажаю вам родинного благополуччя, сімейного щастя, безумовно, там де ви проводите найбільше свого часу, щоб на роботі у вас все складалося.»
«Тож, хай вам щастить на чоловіків, які поруч з вами.»

Голова найбільшої фракції у Полтавській міській раді Андрій Матковський запевнив, - свято 8 березня у нас ніколи не зможуть забрати. Його уже признала ООН.

Андрій Матковський, голова фракції «БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді
 «Чоловіки, напередодні 8 березня відчуваємо себе трошечки винуватими перед вами. Винуватими за те, що щодня не даруємо вам квіти, на роботі на ваші хрупкі плечі перекладаємо саму відповідальнішу і важку роботу.»
«Ви подарували нам життя, ви нас любите і нас чоловіків ви виховуєте як і дітей. Тому дорогі жінки, ми вас любимо.»

За відданість територіальній громаді міста, активну громадянську та життєву позицію, чуйне жіноче серце, з нагоди Міжнародного жіночого дня Почесні грамоти та подяки, у тому числі й з нагрудними знаками, отримали близько 40 представниць прекрасної статі. Серед нагороджених - вчителька трудового навчання Світлана Білоброва. Говорить, - все життя присвячує дітям.

Світлана Білоброва, вчителька трудового навчання ЗОШ №27
 «Моя нагорода і ті заслуги, які у мене є, це не тільки мої заслуги. Це заслуги моїх дітей і підтримка моїх колег. Без цього і не було б моїх власних перемог.»
 «Хочу привітати всіх жінок.»
 «Побажати найперше - це міцного здоров`я. Побажати щастя, гармонії, достатку.»

Під час концерту свої виступи подарували кращі колективи міста. Сюрпризом для запрошених став виступ гурту «Краяни».