Програма «Життя міста»

У розділі: 14342 відео | АрхівRSS
У Подільському районі влаштували свято 8 березня для дітей пільгових категорій
250

У Подільському районі влаштували свято 8 березня для дітей пільгових категорій

Напередодні Міжнародного дня 8 Березня у Подільському районі влаштували свято для дітей пільгових категорій. Спочатку в актовій залі райвиконкому батьки та опікуни мали змогу вибрати речі з гуманітарної допомоги для своєї малечі, а потім послухати концерт за участю вихованців студії Наталії Май. Такі заходи тут влаштовують по кілька разів на рік,- говорить організатор Лідія Соловйова.

ЛІДІЯ СОЛОВЙОВА, працівник служби у справах дітей
"Свято 8 березня - це свято жінки, початок весни.Як би погода не була, але все одно це початок весни.Все розцвітає, оживає і хочеться буть навіть кращим, чим ти єсть насправді.І побажать усім дуже міцного здоров»я, бо здоров»я - це понад усе.Успіхів, затишку, добробуту, достатку.І дітки вони йдуть із задоволенням.І ми практикуєм кожній дитині по одежині, смаколики.І є дуже небайдужі люди щиро подякувати їм за це."

Полтавка Лариса Лисак - опікун двох діток, каже, що завжди відвідує такі урочисті зустрічі, які проходять з користю для малозабезпечених сімей. Адже тут можна вибрати необхідний одяг для своїх підопічних, послухати концерт і одержати гостинці для малечі.

ЛАРИСА ЛИСАК, опікун
"Ви знаєте, навіть старша дитинка як тільки почує, що Лідія Михайлівна, все , він біжить з такою радістю, з таким бажанням, що це Лідія Михайлівна щось подарує, якісь смаколики будуть, якусь може вибере іграшечку чи якусь одежинку, він уже розуміє це. Хоча в принципі нам щось платять, діти забезпечені що потрібно і звичайно велика допомога звідси.Дуже велика."

Учасниця концерту восьмирічна Яся Живило свій виступ присвятила бабусі, яку вона дуже любить. А ще дівчинка власноручно приготувала подарунок, який вручить рідненькій 8 Березня.

ЯСЯ ЖИВИЛО, 8 років
" Я дуже люблю свою бабусю, я її вітаю з 8 Березня.Я своїй бабусі на 8 Березня бажаю, щоб вона була здорова, ніколи не хворіла і була такою же доброю."

Після святкового концерту кожен відвідувач отримав солодощі та фрукти, придбані на кошти благодійників.