Програма «Життя міста»

У розділі: 13831 відео | АрхівRSS
Відгуляли Масляну: розваги, свято для полтавців влаштувала міська влада
357

Відгуляли Масляну: розваги, свято для полтавців влаштувала міська влада

На Театральній площі зібралося сотні полтавців . Вони гучно, весело та з млинцями святкують Масляну. Розповідають: вірять саме це свято зиму проводжає, а весну зустрічає.

Тут міська влада підготувала для містян та гостей чимало цікавого: розваги, пригощання млинцями та запашним чаєм, піротехнічне шоу, тематичні фотозони, - все щоб яскраво й незабутньо відсвяткувати Масляну.


Валентин Сидоренко, пригощає полтавців млинцями "Праздник Масляница, расдаем блинчики, чай. –А з чим вони? –Печенка, повидло , згущенка. Это праздник весны."


Валентина Кінщак, полтавка " - Як млинчики , як смакується? – Млинці смачні, духмяні, свято багате , веселе та ще й скільки феєрверків , народних гулянь, дуже приємно.


Для містян приготували кілька локацій. Для найменших ігри та конкурси, а також вистава від театру ляльок.

Ірина Мотилевич, виготовляє поробки " Ми робимо, сонечка, пташок , різноманітні квіточки і будемо прикрашати нашу ляльку, її спідничку такими прикрасами . За допомогою діток ми створюємо вироби на стрічки будемо їх прив’язувати.

Також тут гоголівські герої з твору «Вечори нa хуторі поблизу Дикaньки. «Одна з них-Солоха.


Тетяна Степанова, Солоха " Тільки що був конкурс , хто більше вигризе дірочок у млинцю , також буде конкурс ,хто вигризе якусь цікаву мордочку з млинця. І ще буде конкурс їстиме паличками млинці "

" Шановні полтавці, зі святом Вас, любі мої, дорогі , якщо я щось завинила."

Масляничні рекорди визначає справжня Масляна цього свята. Говорить :найдовша коса - 71 сантиметр .

Тетяна Фоміна-Северин,Масляна"Ми сьогодні будемо визначати найдовша коса нашої Масляної , також найкращий богатир нашої Масляної , також найгнучкіший язичок - це потрібно язичком достати чи до носа чи до ліктя та рекорд найбільший рот Масляної."


Прийшла з онуком Максимом Лідія. Розповідає вже зранку напекли млинців . Прийшли сюди, щоб відчути атмосферу свята.

Лідія Харченко, завітала на свято " Це незвичайне свято. Він дуже збирався і чекав цього свята, зранку ми напекли млинців.


Колись святкування Масляни було сповнено обрядів, народних гулянь та вечорниць . Толі у селах будували опудала , частували рідних не тільки млинцями , а й варениками ё, сирниками та пирогами, -розповідає полтавка Оксана.

Оксана Шевченко, полтавка "Печуть млинці люди ,їдять в останній день перед постом, святкують прихід весни . Млинець він знаменує сонце."

На головній сцені виступи творчих колективів закладів естетичного виховання міста дарували настрій містянам .

Так у Полтаві колоритно та масштабно , гучно провели зиму та відзначили Масляну.