Програма «Життя міста»

У розділі: 13831 відео | АрхівRSS
У Буковелі  відбулися Шевченківські читання
152

У Буковелі відбулися Шевченківські читання

Поезія Кобзаря на фоні засніжених карпатських гір. У Буковелі відбулися Шевченківські читання. Відвідувачі курорту мали нагоду не лише покататися схилами, а й вшанувати пам'ять Тараса Шевченка. Всі охочі декламували його твори просто неба. Микола Олексюк із Городенки обрав "Гайдамаки"

Микола Олексюк учасник Шевченківських читань
"Там історія наша. І, ви розумієте, він, поет, передбачив те, що зараз відбувається. // Це наш пророк, це наш батько. Він відображав те, що було, і передбачав те, що буде. І воно зараз збувається. Але все ж таки ми переможемо. Разом з ним. "

Долучилися до дійства і наймолодші учасники

Долучилися до дійства і наймолодші учасники. Хоч біографію Тараса Шевченка ще детально не знають, проте вірші декламують.

Окрім поезії, присутні згадували і про важку долю Шевченка.

Людмила учасниця Шевченківських читань
"Він витерпів на своїй долі багато чого. Він виріс з бідної сім'ї. І така доля в нього склалася важка. І ми повинні його вшановувати за це - що він дав Україні свої вірші. Ми його памятаємо за це."
Слова Тараса Шевченка, переконані учасники читань, завжди актуальні, і в цьому його геніальність. А ще вірять: його пророцтва про світле майбутнє України обов'язково справдяться.
Віталія Васильчук учасниця Шевченківських читань
"Століттями уже актуально: "доборолась Україна до самого краю". Але я вірю, що в нас скоро відбудуться зміни і, як писав Шевченко, що ми таки діждемо Вашингтона з новим і праведним законом. Але ж діждемося колись. Тоді в нас буде садок вишневий коло хати, гудітимуть хрущі над вишнями і все буде добре."

Читці, які найкраще виконали твори Кобзаря, отримали подарунки від Буковеля

Журі, сформоване із гостей курорту, обирало читців, які найкраще виконали твори Кобзаря. Вони отримали подарунки від Буковеля.