Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
У Полтаві відбулась презентація збірок юної письменниці Олександри Бурбело
343

У Полтаві відбулась презентація збірок юної письменниці Олександри Бурбело

У свої 15 вона написала чимало поезій, прози, розпочала навіть працювати над власним детективом, познайомилась з багатьма українськими та закордонними поетами. Але на цьому її життя обірвалось Олександра Бурбело-наймолодший член спілки письменників України. Стати її частинкою, дівчина мріяла усе своє життя, але зарахували її туди вже посмертно. Зараз дідусь поетеси видає збірки онуки, подорожує країною та презентує їх .

Володимир Бевз-дідусь юної письменниці Олександри Бурбело
«Сашенька, унеї широке коло зору, вона дуже любила Україну, український народ, українську мову, вона писала і поетичні твори, і прозові твори» «Сашенька почала писати ще до школи, вона не знала всі букви письмового шрифту, то частина творів була написана письмовими літерами, половина друкованими»

З юних років, дівчинка видавала свої твори у різних журналах, її доробком захоплювались відомі поети, в тому числі і Всеволод Нестайко. Понад 19 письменників України написали на честь Олександри Бурбелло власні вірші. Про дівчинку зняли навіть фільм

Твори Олександри Бурбелло рекомендували, навіть, до вивчення у школі

Лариса Лисенко-головний бібліотекар відділу обслуговування користувачів обласної бібліотеки ім. І. Котляревського
«В 2017 році Міністерство освіти і науки України рекомендувало включити твори Олександри Бурбело до вивчення шкільної програми 5-9 класи, розглянули її збірочки і сказали, що в 5-6 класах рекомендовано до вивчення або для позакласного читання»

Окрім творчості юної поетеси, презентував Володимир Бевз і твори своєї дружини Тамари Корсунської, книги якої відомі у всій Україні.