Програма «Життя міста»

У розділі: 13831 відео | АрхівRSS
Працівники НАБУ у Полтаві прозвітували про роботу у другому півріччі минулого року
297

Працівники НАБУ у Полтаві прозвітували про роботу у другому півріччі минулого року

Працівники НАБУ у Полтаві прозвітували про роботу у другому півріччі минулого року.Та журналістів більше цікавили події останніх днів. Директор Харківського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Юрій Кравченко повідомив: детективами Національного антикорупційного бюро України здійснюється досудове розслідування за фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди в особливо великих розмірах посадовими особами Полтавської обласної державної адміністрації. Проте прізвищ не називав.


Юрій Кравченко, директор Харківського територіального управління НАБУ "У рамках кримінального провадження проведено низку обшуків з метою відшукання і вилучення низки речових доказів, які будуть використані, як докази винуватості в суді. Наразі більше інформації повідомити не можу, оскільки це становить таємницю слідства, і ні детективи, ні прокурори САП не надавали дозволу на їхнє оприлюднення."


Крім того у судах Полтавської області - зараз дві справи про корупцію стосовно посадових осіб. ,-додав Юрій Кравченко.

Юрій Кравченко, директор Харківського територіального управління НАБУ
"Стосовно депутата обласної ради розглядається в Октябрському районному суді міста Полтава. Також стосовно судді розглядається кримінальне впровадження наразі в суді міста Харкова за отримання неправомірної вигоди. "


Також Юрій Кравченко прозвітував :у другому півріччі 2018 року працівниками НАБУ викрито на корупції понад сто осіб . Стосовно шістдесят одного -розслідування завершено та складено обвинувальний акт. Третина обвинувачених -посадовці великих підприємств та судді.