Програма «Життя міста»

У розділі: 13831 відео | АрхівRSS
Відбувся конкурс виробничих професій "Полтаватеплоенерго".
310

Відбувся конкурс виробничих професій "Полтаватеплоенерго".


Аліна Боровик, журналіст
«Зараз позаду мене машиніст екскаватору наливає воду з пляшки у стакан. Це конкурси виробничих професій Полтаватеплоенерго.»

«Умієш - покажи, найкращий - доведи!» - під таким гаслом уже вчетверте на підприємстві проходять такі змагання і без перебільшення вони вже стали традиційними. Минулих років змагались слюсарі, зварювальники, електромонтери, а цього разу настала черга представників автотранспортного цеху визначати з-поміж себе найкращого. Для цього на виробничій базі «Полтаватеплоенерго» зібралися автокранівники, екскаваторники та водії колісних автомобілів.

Володимир Тарасюк, заступник начальника автотранспортного цеху ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
 «Мета нашого сьогоднішнього конкурсу - це популяризація професій, визначення кращого у своїй професії.»
«Основні критерії, по яких сьогодні будуть оцінюватись учасники - це професійна майстерність, професійні навики і швидкість виконання технологічних операцій.»

Пан Олександр автокраном підіймає відро, по вінця наповнене водою, та проводить його між перешкодами, підступно встановленими організаторами конкурсного змагання. А ще, як того вимагають умови випробування, намагається поставити його у порожню діжку. Та найскладнішим завданням для нього виявилось підняти вантаж, без сторонньої допомоги зачепивши його гачком автокрану.


Олександр Запорожець, машиніст автомобільного крану ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
«Перша вправа - це підняття грузу вагою 400 кг. Це дуже виявилось складно, я думав буде простіше. Потім потрібно було його поставити точно в 3 кола, все це робилося на время.»
 «На цьому підприємстві 22-й рік уже. Так що більшу половину життя працюю у Теплоенерго.»

А от пан Петро працює машиністом екскаватору 35 років. У власних силах впевнений. Налаштований на перемогу.

Петро Ткачук, машиніст екскаватору ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
 «Будемо м`ячиком у ворота попадати, будемо відро з водою переставляти ковшом.»
«Ми кожен день пробуємо таке! Ну не таке іменно, а робимо кожен день.»
 «Всі хочуть виграти і я хочу, а як же!»

Попри холоднечу і підступний дощик, який так і поривався розігнати глядачів та ускладнити і без того нелегкі завдання для учасників, захід видався захопливим, яскравим і видовищним. Представники якої з робітничих професій наступними змагатимуться за право називатися найкращого, поки що не знає ніхто. Тому всі структурні підрозділи обласного комунального підприємства «Полтаватеплоенерго» вже готуються до майбутніх протистоянь, відшліфовуючи свої професійні вміння. Усього в цьогорічному конкурсі взяли участь 14 працівників автотранспортного цеху підприємства «Полтаватеплоенерго».