Програма «Життя міста»

У розділі: 13831 відео | АрхівRSS
«Підготовка до ЗНО онлайн і офлайн»- відбувся тренінг для учнів полтавських навчальних закладів
369

«Підготовка до ЗНО онлайн і офлайн»- відбувся тренінг для учнів полтавських навчальних закладів

Ще мине зовсім небагато часу і для випускників шкіл відкриється шлях у доросле життя. Тому вже зараз готуються до тестування. Дехто наймає репетиторів або посилено сидить над підручниками, але є й інший спосіб. Про підготовку до ЗНО в режимі онлайн фахівці розповіли полтавським школярам на тренінгу .

МАРІЯ МЄДНІК, бібліотекар обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара
"Я пропоную розказати, які послуги надає саме Інтернет у самостійній підготовці до ЗНО. Це і спеціальні сайти для підготовки, це і Ютуб канали, це і спеціальні розширення для наших смартфонів.Тобто спектр дуже великий і діти самі можуть підготуватися до ЗНО"

Найголовніше в самостійній підготовці,- наголошує пані Марія,- це навчитися себе контролювати. Скажімо, за 3-4 місяці реально проштудіювати всі тести з будь-яких предметів. Але найкраще - радять, скласти графік самостійних занять, починаючи з 10 класу,- додає тренер.

МАРІЯ МЄДНІК, бібліотекар обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара
" Як показує практика, онлайн підготовка вона більш ефективна. Наприклад, те, що діти можуть готуватися в будь-який момент, тобто якщо в них під рукою є смартфон і є Інтернет, вони можуть у транспорті підготуватися, можуть десь у черзі підготуватися.Для цього потрібні або спеціальні додатки до смартфонів або просто вихід в Інтернет і доступ до сайтів, які пропонують підготовку до ЗНО."

Едуард П»ятак поки що навчається в дев»ятому класі, але вже зараз визначив для себе спосіб підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, адже в недалекому майбутньому мріє продовжити навчання у виші.

ЕДУАРД П`ЯТАК, учень 9 класу
" Я краще виберу онлайн, так як не треба займати чергу , наприклад, у класі, коли здаємо екзамени.Потім не треба готуватися дуже за підручниками, тому що можна пройти його як вдома, так і в школі.А по-третє, це зручно і швидко."

Під час тренінгу діти в ігровій формі отримали відповіді на свої численні запитання, а також переглянули жартівливий відеоролик про підготовку до ЗНО батьків та вчителів.