Програма «Життя міста»

У розділі: 12540 відео | АрхівRSS
До Полтави з робочим візитом завітала делегація з Литви.
344

До Полтави з робочим візитом завітала делегація з Литви.

Україна-Литва. Понад 50 представників цієї країни приїхали до Полтави для налагодження співробітництва. Серед пріоритетних завдань-покращення дружніх стосунків між країнами та обмін досвідом. Україна зараз рухається у європейському напрямку і литовська влада готова висловити підтримку -, наголошує заступник Міністра закордонних справ Литви Дарюс Скусявічюс.

Дарюс Скусявічюс- заступник Міністра закордонних справ Литви
«Мы рады изминениям в Конституции, которые были внесены, которые показывают Эвропейский путь, который Украина выбирает и хотим быть с вами вместе в этом пути, в этом тяжелом пути, где предстоит сделать очень много реформ и изменений»

Литва, відносно, невелика країна, але за 14 років у Євросоюзі вони напрацювали чимало досвіду, з яким готові ділитись, наголосив учасник форуму Деіманте Вилчинскаіте.

Деіманте Вилчинскаіте- представник Вільнюська торгово-промислова та реміснича палата

«Мы денег не привезли вам, это я вас розочарую, но мы привезли наш опит, мы страна маленькая, но как вы слышали от господина вице-министра у нас опит за 14 лет в Евросоюзе и наш бізнес кастет вместе с експортом, мы готовы с вами делиться»«Плодотворной нам нашей работы»

З економічної точки зору, Полтавщина привабливий регіон, зауважив учасник форуму Андрюс Бакштонас і вони вже мають низку проектів, які б можна було у нас розвивати.

Андрюс Бакштонас-учасник форуму (Литва)

«Для себе мы имеем ряд предприятий, которые ожидаем сдесь встрелить, пообщаться и оговорить развитие нашого бизнеса»«Мы видим большой потенціал в этом регионе»

Крім того під час зустрічі виокремили шляхи вирішення та налагодження механізмів співпраці, говорили і про пошук нових партнерських зв"язків та інвестицій.