Програма «Життя міста»

У розділі: 12540 відео | АрхівRSS
У Полтаві пройшли урочистості до Дня добровольця
356

У Полтаві пройшли урочистості до Дня добровольця

З добрим серцем та відважним духом. У Полтаві відзначили День добровольця. У 2014 році саме цього дня перші п’ятсот бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. На урочистості з цієї нагоди прибули члени добровольчих батальйонів.


Андрій Узков, доброволець " Защитить свой дом, чтобы не пришел кто-то.Не выгнал меня с моего дома , не унижал, не обижал мою семью. Страшного не было ничего з самого первого дня. "

Незважаючи на вік та велику родину, аж п’ятеро діток, Батьківщину пішов захищати і пан Василь.


Василь Слив’як, доброволець"Я не хочу, щоб на нашій території , на нашій землі був цей безлад, оце все відбувалося. Я хочу, щоб мої діти жили і хотів, що не тільки мої діти, а й інші всі жили. Там молоді хлопці були, дуже багато було тих хлопців, які рвалися вперед , в них немає ще не сім ї , один хлопець був, у нього одна мати, а він рвався, таких хлопців ми стримували. "


Заступник голови Полтавської облдержадміністрації Микола Білокінь говорить: добровольці в 2014 році прийняли на себе головний удар ворожої навали та стали на захист України.

Микола Білокінь, заступник голови Полтавської облдержадміністрації " Доброволець це та людина, яка своїм серцем, своїм почуттям розуміє на що вона йде. Я хочу подякувати Вам , хочу сказати Вам велике спасибі ,Бог з Вами , Бог з нами нехай він Вас оберігає. І щоб наша держава була великою могутньою і самостійною. "

Представники облдержадміністрації нагородили добровольців , рідних та близьких загиблих у боях за незалежність та територіальну цілісність нашої держави.Окрім цього присутнім показали стрічку про українок на війні. «Невидимий батальйон»-це кіноальманах із шести історій жінок-військослужбовиць , розказаних трьома українськими режисерами .Героїні фільму різні за своїм життєвим досвідом , віком, військовими та цивільними професіями , проте їх усіх об" єднала ця війна.