Програма «Життя міста»

У розділі: 12540 відео | АрхівRSS
У ПолтНТУ пройшов 3-й міжнародний нафтогазовий форум.
252

У ПолтНТУ пройшов 3-й міжнародний нафтогазовий форум.

У Полтаві пройшов 3-й міжнародний нафтогазовий форум. Його провели на базі ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка. Тут зібрались близько 180 працівників галузі та керівників провідних компаній України та світу. З них 35 керівників нафтогазових компаній України, Білорусі та Польщі.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ
«За останні 3-5 років університет надзвичайно активізував співробітництво з нафтогазовими компаніями, що суттєво підвищило якість підготовки випускників для нафтогазової галузі. Участь у таких форумах студентів, науково-педагогічних працівників є надзвичайно важливою. Адже, під час проведення форуму будуть вести мову про сучасні, передові, інноваційні технології, які дозволяють інтенсифікувати видобуток нафти і газу, що забезпеч енергетичну незалежність України.»
На урочистому відкритті форумі зауважили, - ПолтНТУ є провідним вишом у підготовці фахівців для нафтогазової галузі. Саме тому він приймає подібні заходи у своїх стінах.

Андрій Закревський, генеральний директор «Ньюфолк НКЦ»
«Перед входом до університету ми бачимо нове обладнання на території України, у нас добавилась ще одна система на кабелі, прошу вас спускатися вниз, роздивлятися, що там привезли тільки з таможні.»

Любов Шумська, директорка ПКНГ ПолтНТУ
 «Як директор коледжу, я надзвичайно радію, що ті заходи, які ми проводимо, вони є унікальними з тої точки зору, що учасниками можуть бути і викладачі і студенти, тому що це наскільки важливо і актуально.»

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ
 «Надзвичайно приємно вітати всіх учасників у ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка, який уже став майданчиком, де збираються представники провідних нафтогазових компаній.»
Віталій Вітрик, генеральний директор ТОВ «НТП «Бурова техніка»
«Тут представники видобувних компаній, науковці, студенти вузів, спілка буровиків, спілка геологів України. практично всі гілки, скажемо так, нашої галузі.»

На форумі звучали доповіді фахівців. Ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко розповів про актуальні питання кадрового забезпечення нафтогазовидобувної галузі України.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ
 «Саме процес навчання і розвитку персоналу забезпечує процес формування та підтримку кадрового потенціалу на належному рівні, який відповідає викликам часу та визначає конкурентоспроможність на ринку.»
«Майбутні спеціалісти з механотроніки, перекладу, фінансів, комп’ютерної інженерії, комп’ютерних наук, екології. Повірте, університет здатний запропонувати фахівців у кожній з названих сфер.»

Під час обговорення розвитку видобувних компаній в Україні директор ГПУ «Полтавагазвидобування» Євген Палєнка розповів про структуру та ефективність функціонування бізнес-процесів видобутку природного газу на прикладі Полтавагазвидобування.


Євген Палєнка, директор ГПУ «Полтавагазвидобування»
 «Зараз Україна, як і весь світ, переходить до західного підходу, до оцінки та підрахунку запасів, де важливо не тільки геологічна наявність самих запасів, але й економічні умови їх видобутку. І те що зараз дуже важливо те, що ми робимо було рентабельно та прибутково.»

Віталій Вітрик, генеральний директор компанії «Бурова техніка» головний редактор тестових завдань з оцінки і атестації персоналу. Під час форуму учасники мали можливість пройти його безкоштовно.

Віталій Вітрик, генеральний директор ТОВ «НТП «Бурова техніка»
 «Гостинний ПолтНТУ є тим майданчиком, де збираються, на сьогодні, всі компанії. Полтава на сьогодні, є другим х`юстоном.»
«Всі компанії, які працюють біля Полтавської області, вони тут мають офіси, мають спеціалістів і зацікавлені тим, щоб ці зустрічі проходити в університеті.»


У рамках проведення дводенного форуму, учасники, викладачі та студенти мали унікальну можливість ознайомитись з сучасною нафтогазовою технікою, яку привезли на територію ПолтНТУ.