Програма «Життя міста»

У розділі: 14757 відео | АрхівRSS
Всесвітній день захисту прав споживачів
201

Всесвітній день захисту прав споживачів

15 березня, відзначають Всесвітній день захисту прав споживача. У Полтаві , зокрема, розповідали молоді, як правильно купувати товари, щоб не втрапити в пастку.

Наталія Омельченко, голова громадської організації «Науково- дослідний центр «Незалежна експертиза"Молодь, яка теж споживає товари і вони , до речі, найбільш долучені до цієї сфери і ми піднімаємо питання про те, що вони повинні розуміти, що цифрові технології мають вплив, але є багато ризиків. "

Перед тим, як купувати товар найголовніше дивитися на термін придатності та на якість, а ще - брати чек,- зазначає голова ради Полтавської обласної громадської організації «Полтавський регіональний центр захисту прав споживачів» Людмила Сердюк .Споживач має право на обмін товару належної якості , при цьому не можна допустити використання товару, потрібно зберегти його товарний вигляд.

Людмила Сердюк, голова ради Полтавської обласної громадської організації «Полтавський регіональний центр захисту прав споживачів»" Треба мати документ, що ви купили , написати заяву на ім’я директора того магазину і вони повинні прийняти цей товар, якщо не відповідає. Якщо не було гарантії, наприклад, на великий товар , то протягом двох років , то споживачі можуть захищати свої права. "

Якщо дефекти товару виявились під час гарантійного терміну і такі недоліки виникають з вини виробника, а тому можна вимагати заміни його на аналогічні або повернення коштів, додає Людмила Сердюк.